Zamknij

To już w sobotę! Szykuje się ciekawy koncert w wykonaniu lipnowskiej kapeli

17:57, 21.04.2022 | M.J.
Skomentuj Zespół Osiedle Kwiatów podczas próby. Od lewej: Jarosław Jeżewski, Katarzyna Malinowska, Ania Sikorska, Radosław Wysocki, Arkadiusz Socha. /Fot. Mateusz Wiśniewski
REKLAMA

Zapraszamy na koncert lipnowskiego zespołu "Osiedle Kwiatów", który odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 kwietnia o godzinie 19.00 w Brzeskim Centrum Kultury i Historii "Wahadło" w Brześciu Kujawskim.

"Osiedle Kwiatów" tworzą Katarzyna Malinowska (wokal), Radosław Wysocki (gitara), Arkadiusz Socha (gitara basowa), Ania Sikorska (cajon/perkusjonalia) oraz Jarosław Jeżewski (instrumenty klawiszowe). 

- W małych i dużych miasteczkach rodzą się ludzie określani mianem marzycieli, czasem zdarza się tak, że żyją obok siebie, nie wiedząc o swoim istnieniu lub mijają się na ulicy i nawet w najśmielszych snach nie przyjdzie im do głowy, że za kilka lat będzie im dane stworzyć coś naprawdę pięknego. A co jeśli Ci ludzie mieszkają na jednym osiedlu, ale urodzili się w skrajnie różnych rzeczywistościach? Dzieją się wtedy rzeczy zaskakujące - w taki sposób opowiadają o sobie członkowie zespołu, zachęcając do udziału w sobotnim koncercie.

Muzycy zespołu "Osiedle Kwiatów" nagrali wideo z próby, promujące zbliżający się koncert.

Zespół podczas sobotniego koncertu dzielił będzie scenę z miejscową kapelą "Pod prąd", która znana jest lipnowskiej publiczności, ponieważ występowała na Festiwalu "Lipa". Zespół tworzą: Joanna Jaworska – (wokal, skrzypce), Mariusz Czyżniejewski (wokal, gitara elektryczna, autor tekstów i muzyki), Olek Matuszewski (wokal, gitara akustyczna, autor tekstów i muzyki), Leszek Krzos (gitara basowa), Mariusz Daroszewski (perkusja).

Koncert Osiedle Kwiatów i Pod Prąd | 23.04.2022 godz. 19.00 | BCKiH Wahadło, Brześć Kujawski. Bilety na to wydarzenie dostępne są TUTAJ lub w kasie Brzeskiego Centrum Kultury i Historii "Wahadło".


 

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%