Zamknij
REKLAMA

Seniorzy nie mogą się nudzić. Mają ciekawe zajęcia artystyczne

13:01, 24.11.2021 | M.J.
Skomentuj Podczas pierwszych zajęć seniorzy wykonywali kolorowe mydełka. W planach są kolejne zajęcia. /Fot. nadesłane
REKLAMA

Podczas pierwszych warsztatów dla członków Klubu Seniora Nawojka w Lipnie, uczestnicy wykonywali kolorowe, zapachowe mydełka. W planach są kolejne zajęcia!

Dziewiątego listopada odbyły się pierwsze warsztaty w ramach projektu Inicjuj z FIO 3.0.  Kultura dla Seniora. Organizacja warsztatów i wyjazdu kulturalnego dla członków Klubu Seniora Nawojka w Lipnie. W ramach projektu odbyło się pierwsze z dwóch spotkań warsztatowych - warsztaty tworzenia mydełek zapachowych. Odbędą się jeszcze warsztaty z ozdabiania fotografii i tworzenia albumów. 

Projekt został napisany i jest prowadzony przez Annę Sawicką-Borkowicz, radną Rady Miejskiej w Lipnie, we współpracy z Urzędem Miejskim w Lipnie i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Projekt finansowany jest ze środków otrzymanych w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

- Członkowie Klubu Seniora wyszli z inicjatywą poznania nowych technik artystycznych. Dzięki otrzymanej dotacji mogli skorzystać z profesjonalnych materiałów i spróbować czegoś, czego wcześniej nie mieli okazji tworzyć - powiedziała Anna Sawicka-Borkowicz. 

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%