Zamknij

Ekipa Dzień Dobry TVN z wizytą w powiecie! Zobacz zdjęcia z planu!

18:31, 27.03.2021 | M.J
Skomentuj Kulinarny reporter DD TVN Mikołaj Rey gotował we Wielgiem wspólnie z Mirosławą Wilk. /Fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Niedawno w naszym powiecie gościła ekipa Dzień Dobry TVN, która nagrywała program kulinarny wspólnie z Mirosławą Wilk z Wielgiego. Emisja tego wyjątkowego odcinka odbyła się dziś, 28 marca br.

Mirosława Wilk to kulinarny ambasador powiatu lipnowskiego. Od lat z powodzeniem prowadzi "Tradycyjne Jadło", w którym można zaopatrzyć się w najlepsze regionalne przysmaki. Jest osobą, którą promuje ziemię dobrzyńską na terenie całego kraju. Niedawno w jej "Wilczej chacie" gościła ekipa Dzień Dobry TVN, która nagrywała program wielkanocny.

Zacnym gościem, który pojawił się we Wielgiem, był Mikołaj Rey, finalista pierwszej edycji programu MasterChef, a także reporter kulinarny redakcji DDTVN. Wspólnie z Mirosławą Wilk przygotowywali wielkanocne potrawy, które na zakończenie programu degustowali.

Emisja programu z udziałem Mirosławy Wilk odbyła się dziś, 28 marca w Dzień Dobry TVN

- Od trzech dni bardzo krótko spałem i byłem zmęczony, gdy przyjechaliśmy w to miejsce, pozytywna energia, która bije od Mirki, spowodowała, że od razu się rozbudziłem. Od razu zauważyłem, że jesteśmy u pasjonatki, te wszystkie napisy czy ozdoby robią ogromne wrażenie. Po pierwszym kontakcie z Mirką widziałem, że coś zaiskrzyło i już wiedziałem, że będzie to dobry dzień. Od pierwszych sekund naszego spotkania byliśmy otwarcie wobec siebie, nie było żadnych barier. Pierwsze wrażenie było takie, jakbym spotkał bardzo uczynnego anioła. Od razu na jej twarzy pojawił się śmiech, który nie zniknął aż do końca naszej przygody. Chwile spędzone z Mirką były pełne energii, ponieważ jest bezpośrednia, wesoła i bardzo uczynna - powiedział po spotkaniu Mikołaj Rey.

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%