Zamknij
REKLAMA

Program o artystach z regionu, wśród nich Krzysztof Wiśniewski. Zobacz wideo!

07:33, 16.02.2021 | M.J
Skomentuj Krzysztof Wiśniewski podczas wernisażu wystawy "Magical Dreams" w Browarze B. /Fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Lipnowski malarz Krzysztof Wiśniewski znalazł się wśród artystów, których zaprezentowano w internetowym programie stworzonym przez włocławskie Centrum Kultury Browar B. Zachęcamy do obejrzenia odcinka z udziałem naszego artysty.

"Z wizytą u Artystów" to cykl filmów tworzonych przez włocławskie centrum kultury Browar B., w których prezentowani są artyści z regionu.

- To cyklu, w którym twórcy z Włocławka i regionu zapraszają do swoich pracowni. Dzielą się z nami tajnikami procesu twórczego, ale również swoim światopoglądem i podejściem do życia - czytamy na stronie internetowej Centrum Kultury Browar B.

W jednym z odcinków przedstawiona została postać Krzysztofa Wiśniewskiego, artysty malarza ze stolicy powiatu lipnowskiego, który od lat tworzy w nurcie magicznego realizmu. Na swoim koncie ma wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych, wśród nich także w Browarze B. („Magical Dreams” w 2018 i 2020 roku oraz na wystawie „Suwerenna Niepodległa” w 2019).

W filmie Krzysztof Wiśniewski odpowiedział między innymi na pytania: jak to się stało, że został artystą, co go inspiruje, jak i gdzie lubi tworzyć.

 

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

BrawoBrawo

1 2

Brawo Panie Krzysztofie!

Życzę dalszych sukcesów i wytrwania w dążeniu. 19:32, 16.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JebacKrzystofaWisnieJebacKrzystofaWisnie

1 0

*%#)!& CIE 22:25, 19.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%