Zamknij
REKLAMA

Aktorka filmu "365 dni" pojawiła się w Lipnie. Nagrywała tu...

19:55, 03.01.2021 | M.J
Skomentuj Magdalena Lamparska nagrywała w Lipnie pierwszy odcinek swojego vloga. /fot. kadr z youtube.com
REKLAMA

Przed świętami Bożego Narodzenia w Lipnie pojawiła się Magdalena Lamparska. Utalentowana polska aktorka w Lipnie nagrywała pierwszy odcinek swojego videobloga "Droga do Hollywood".

Magdalena Lamparska dała się poznać widzom rolami w filmach takich jak: "Porady na zdrady", "1800 gramów" czy polski odpowiednik "50 twarzy Greya", czyli "365 dni". Aktorka pojawiła się także w produkcjach Hollywood, między innymi w filmie "Azyl" (The Zookeeper's Wife). Mieszkańcy Lipna mogli poznać aktorkę przed laty, kiedy pojawiła się na Przeglądzie Twórczości Filmowej "Pola i inni". Poszukiwała wtedy wiadomości dotyczących Poli Negri, o której kilka lat później wydała książkę "Wszystko albo nic. #jak Pola Negri". W roku 2018 Magdalena Lamparska otrzymała "Politkę", czyli nagrodę przyznawaną przez Lipnowskie Towarzystwo Kulturalne. W tym samym roku odsłoniła także swoją tablicę na Bulwarze im. Poli Negri.

Teraz aktorka pojawiła się w Lipnie w związku z rozpoczęciem działalności swojego videobloga "Droga do Hollywood". Ma być to cykl filmów, w których Lamparska pokazywać będzie, w jaki sposób pracować nad sobą i swoimi ograniczeniami, aby móc trafić do Hollywood. Aktorka będzie pokazywała swoje kroki w kierunku centrum światowej kinematografii. Odpowie na pytania: jak nagrać się na casting? Jak zdobyć pozwolenie na prace w Stanach Zjednoczonych? Jak szkolić swój akcent?

Pierwszy odcinek videobloga "Droga do Hollywood" nagrywany był w Lipnie, ponieważ tu urodziła się jedna z największych gwiazd Hollywood - Pola Negri. Ujęcia do videobloga nagrywane były w Kinie "Nawojka", Izbie Pamięci Poli Negri oraz na bulwarze jej imienia.

W tym odcinku zabieramy Was do Lipna, w którym urodziła się Pola Negri. Tutaj nad rzeką Mień spędziła swoje dzieciństwo. Jak sama wspomina, od najmłodszych lat wiedziała i wierzyła, że osiągnie światowy sukces! Moja fascynacją tą aktorką zaczęła się w liceum, kiedy od mojej przyjaciółki dostałam na urodziny prezent - Pamiętnik gwiazdy- autobiografię tej niezwykłej aktorki. Jej historia totalnie mnie zafascynowała. Po latach napisałam książkę "Wszystko albo nic #jakPolaNegri", która nie tylko jest rzetelną pracą badawczą nad życiem aktorki, ale również bliskim kobiecym spotkaniem budzącym pytanie: Czy warto dla marzeń oddać wszystko? - pisze pod swoim pierwszym filmem autorka.

Zobaczcie pierwszy odcinek videobloga Magdaleny Lamparskiej pt. "Droga do Hollywood".

 

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%