Zamknij
REKLAMA

Są pieniądze na kulturę! Termin składania wniosków do 1 kwietnia

17:16, 09.03.2020 | M.J.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. /fot.kstudio dla pl.freepik.com
REKLAMA

Powiat Lipnowski ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie w 2020 roku zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Termin zgłaszania ofert upływa 01 kwietnia br. godz. 14:00.

Szczegóły dotyczące zadań zleconych znajdują się na stronie internetowej www.lipnowski.powiat.pl w zakładce Konkursy ofert (w menu z prawej strony lub menu górnym STAROSTWO>Organizacje pozarządowe>Konkursy ofert).

Dodatkowych informacji na temat warunków i możliwości uzyskania dotacji udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Lipnie: pokój nr 27 (II piętro), tel. 54 287 20 39 wew. 32 lub 33, e-mail: [email protected]

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA