Zamknij
REKLAMA

Kikolski sztab nie zawiódł. Zebrano dużą kwotę!

14:51, 17.01.2020 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
Dariusz Baranowski, szef sztabu WOŚP w Kikole wraz z Eweliną Pipczyńską przed główną licytacją. /Fot. Józef Myszkowski/nadesłane

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra od wielu lat na całym świecie. Informowaliśmy niedawno o kwocie, jaką udało się zebrać w Lipnie. Kikolski sztab, który także gra od lat, zebrał bardzo dużą kwotę pieniędzy.

WOŚP w gminie Kikół to już tradycja. Wcześniej pod wodzą szefa sztabu Przemysława Nadrowskiego, którego kilka lat temu zmienił Dariusz Baranowski. Nowy szef sztabu radzi sobie równie dobrze. Wspólnie z wolontariuszami z powodzeniem zorganizował 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na mieszkańców Kikoła czekało wiele atrakcji, a główną z nich był występ aktora kabaretowego Grzegorza Halamy. Nie zabrakło także turniejów sportowych i licytacji. 

Łącznie kikolski sztab WOŚP zebrał kwotę 60 432, 76 złotych. Jest to efekt zbiórki w całej gminie Kikół oraz gminie Chrostkowo. W akcję włączały się także szkoły. Serdecznie gratulujemy tak dobrego wyniku!

[ZT]5206[/ZT]

 

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone