Zamknij
REKLAMA

Rozmowa z Oskarem Rzymskim, uczestnikiem Ninja Warrior Polska [wideo]

03:04, 25.11.2019 | M.J.
Skomentuj Oskar Rzymski (z prawej) w rozmowie z Marcinem Jaworskim opowiedział o kulisach programu "Ninja Warrior Polska". /Fot. Michał Lewandowski
REKLAMA

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że pochodzący z Żuchowa w gminie Skępe Oskar Rzymski wziął udział w programie telewizyjnym "Ninja Warrior Polska", gdzie dotarł do półfinału. 

Dziś zachęcamy do oglądania rozmowy z Oskarem, która emitowana była na antenie Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Lipnie, w programie "Rozmowa z...". 

Oskar jest tegorocznym maturzystą, absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Lipnie. Właśnie rozpoczął studia na Wojskowej Akademii Technicznej. Przypominamy, że w programie "Ninja Warrior Polska" Oskar dostał się do półfinałowej dziesiątki spośród 35 uczestników. Niestety zajął tam miejsce piąte, tuż za czwórką uczestników, którzy dostali się do finału. 
 

Nagranie: TVK SM w Lipnie

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

OO

0 0

Gratulacje dla chłopaka za to, że na barach nie przelewa wody tylko reprezentuje godnie nasz region, małe miasto wielki świat, niezmiennie od lat.. 22:41, 30.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA