Zamknij

Rockowe brzmienie w lipnowskim parku. Festiwal Lipa 2019 za nami!

21:50, 08.09.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
Najlepszym zespołem w konkursie została kapela Ni To Ponk. /fot. Marcin Jaworski

Już po raz dwunasty w muszli koncertowej w Parku Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Lipnie odbył się Festiwal Lipa organizowany przez Stowarzyszenie Zielona Lipa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski i Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik. 

W lipnowskim parku po raz kolejny zgromadzili się miłośnicy ciężkich brzmień. Na scenie w konkursie udział brało dziewięć zespołów, które oceniało jury w składzie: Jarosław Szajerski (basista zespołu Popovacula), Michał Kowalonek (lider zespołu Snowman, były wokalista zespołu Myslovitz), Łukasz Kowalski (gitarzysta zespołu Popovacula) oraz Sławomir Lewandowski (przedstawiciel Stowarzyszenia Zielona Lipa). 

Komisja po przesłuchaniu wszystkich zespołów przyznała następujące nagrody:
Nagroda Główna "Niezła Lipa" - zespół Ni To Ponk,
Wyróżnienie "Typowa Lipa" - zespół Fever Pitch,
Wyróżnienie "Mała Lipa" - zespół Faux Pas,
Wyróżnienie specjalne "Spec Lipa" - zespół Skarga.

W tym roku przyznano także nagrodę publiczności "Żebro Lipa", którą otrzymał zespół Progress. Po wręczeniu nagród na scenie odbył się koncert gwiazd. Jako pierwszy wystąpił zespół Pod Kontrolą, który w roku ubiegłym zdobył nagrodę "Niezła Lipa". Główną gwiazdą wieczoru był zespół Luxtorpeda. 

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Nie byłem fanemNie byłem fanem

2 0

Do takich wokalnych występów publicznych trzeba mieć odpowiedni głos i słuch, samo ryczenie furory nie zrobi, prawda ? 09:51, 09.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone