Zamknij
REKLAMA

Ale to była zabawa! Dzień dziecka SM "Południe" [zdjęcia]

20:54, 13.06.2019 | M.J.
Skomentuj
fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Plac pomiędzy blokami no ulicy Sierakowskiego tętnił życiem. To wszystko za sprawą I Spółdzielczego Dnia Dziecka, którego organizatorem była Spółdzielnia Mieszkaniowa "Południe".

Na wszystkich przybyłych czekało wiele atrakcji, takich jak gry i zabawy, podczas których można było zdobyć nagrody. Było oczywiście malowanie twarzy i darmowy grill zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zabawki. Na pierwszy dzień dziecka organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Południe" przybyło wielu maluchów, którzy bawili się wyśmienicie. 

- Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że uczestnicy zabawy wrócili do domów zadowoleni - mówią organizatorzy. - Organizując nasz dzień dziecka mogliśmy liczyć na wsparcie Powiatu Lipnowskiego, Urzędu Miejskiego w Lipnie, Hurtowni Zabawek "Bajka" z ulicy Sierakowskiego,  Piekarni Ciastkarni Barbara Malinowska i synowie, Zakładu Mięsnego "Pekmar", Masarni "JOLMAS" Jolanta Narożna, firmy P.H. Karol",  Pracowni Badań Psychologicznych Aleksandry Rybka, Roberta Damskiego, Pracowni Reklamy "VIRGO" Edward Krzemieniecki, Okplast Mateusz Dąbrowski oraz Jack Maszty z Lipna. Serdecznie dziękujemy!

To wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym naszej redakcji. 

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Pani Pani

1 0

Fantastyczny pomysł suuuuper ? świetnie bawiliśmy się cała rodzina mam nadzieję że za rok powtórka ? 16:59, 14.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA