Zamknij
REKLAMA

Podaruj uśmiech najmłodszym – warsztaty szycia ręcznego

17:27, 08.10.2018 | M.J.
Skomentuj
fot. nadesłane
REKLAMA

Płocka galeria Mazovia po raz kolejny chce nieść dzieciom uśmiech i radość – tym razem najmłodszym potrzebującym, organizując akcję charytatywną ,,Uśmiech dla najmłodszych”. Do udziału w warsztatach szycia ręcznego zaproszeni są wszyscy, którzy chcą pomóc maluchom w trudnej sytuacji życiowej, ofiarowując im to co najpiękniejsze – zaangażowanie, dobrą energię i pracę na rzecz drugiego człowieka.

Warsztaty ,,Uśmiech dla najmłodszych” skierowane są do wszystkich klientów Galerii Mazovia – tych najmłodszych, odrobinę starszych i dorosłych. Po prostu wszystkich, którzy są gotowi do niesienia pomocy potrzebującym dzieciom.

W terminie 13 i 20 października w godz. 12:00 – 16:00 na terenie Galerii Mazovia będą się odbywały warsztaty z szycia ręcznego. Uczestnicy wykonają upominki dla potrzebujących dzieci, np.: poduszki, czy maskotki. Każdy wykona to co będzie potrafił najlepiej. Zajęcia przebiegać będą pod czujnym okiem profesjonalistów w dziedzinie technik szycia ręcznego. Uczestnicy warsztatów nie muszą mieć szczególnych uzdolnień manualnych. Liczą się dobre chęci, zaangażowanie oraz szczytny cel akcji.

Na uczestników warsztatów czeka nie tylko świetna zabawa i praca, która przynosi uśmiech. Każdy otrzyma pisemne podziękowanie, a najmłodszych poczęstujemy słodkościami – mówi Katarzyna Hołod, Dyrektor Galerii Handlowej Mazovia.

Owoce pracy uczestników warsztatów zostaną oficjalnie przekazane Caritas Diecezji Płockiej.

Galeria Mazovia zaprasza mieszkańców Płocka i okolic do udziału w wyjątkowych warsztatach i podzielenia się z drugim człowiekiem swoją kreatywną pracą, ciepłem oraz dobrym sercem.

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA