Zamknij
REKLAMA

Cztery godziny dobrej zabawy! Polska Noc Kabaretowa 2018

11:44, 11.09.2018 | M.J.
Skomentuj
REKLAMA

6 października we włocławskiej Hali Mistrzów odbędzie się Polska Noc Kabaretowa - to coroczne widowisko rozrywkowe dla fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Tegoroczna edycja jest już siódmym sezonem.

- Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej - mówią organizatorzy. - Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal cztery godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. 

Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Bilety na to wydarzenie są do nabycia we włocławskim salonie Empik, Media Markt oraz Informacji Turystycznej (ul. Warszawska). Ceny: parkiet 100 zł, 120 zł, 130 zł, 150 zł, trybuny 75 zł, 80 zł, 90 zł.

Informacje oraz zamówienia zbiorowe: 604 692 822.

Bilety na Polską Noc Kabaretową możecie wygrać biorąc udział w naszym konkursie. Więcej informacji tutaj.

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA