Zamknij
REKLAMA

COOLerski Europark Krasnal teraz w Lipnie!

00:16, 12.06.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. materiały promocyjne

Ponad 30 atrakcji dla każdego i zabawa dla całej rodziny z COOLerskim Europarkiem Krasnal czeka nas w Lipnie.

Break Dancer, Project 1, Hollywood, Kolejka Górska Dragon, Autodrom a'la Formuła 1, Crazy Frog to jednak nie wszystko! Krasnal Europark to bowiem ponad trzydzieści urządzeń i karuzel do wyboru, a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe. Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty.

Europark Krasnal - wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat. Krasnal Europark to wesołe miastwczko, prowadzone przez Państwa A.M.Zielińskich. 

Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa - dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski.

COOLerski Europark Krasnal w Lipnie:
Od 14 do 17 czerwca 2018 (piątek - niedziela), ul. Wojska Polskiego (teren po byłym PKS). Godziny otwarcia: czwartek i piątek od 15:00, sobota i niedziela od 11:00. Godziny zamknięknia: wieczorem, do ostatnich chętnych osób.

 

Więcej informacji w internecie!

 

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone