Zamknij

Upamiętnili sportowca i lokalnego społecznika [ZDJĘCIA]

14.46, 02.09.2022 M.J. Aktualizacja: 14.50, 02.09.2022
Skomentuj Fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Wiesław Witecki był postacią, która zapisała się na kartach historii miasta Lipna. Wieloletni działacz społeczny i sportowy, którego przez lata upamiętniano podczas memoriałów jego imienia. Podobnie było także w tym roku. 

28 sierpnia w niedzielne przedpołudnie w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Lipnie odbył się VI Memoriał Wiesława Witeckiego w tenisie stołowym z okazji obchodów 100-lecia Miejskiego Klubu Sportowego Mień Lipno.

Memoriał otworzył i przybyłych na Turniej powitał prezes LZS Jastrzębie Marcin Chojnicki, który imieniu MKS Mień Lipno, Komitetu Organizacyjnego 100-lecia MKS Mień Lipno a także LZS w Jastrzębie powitał zaproszonych gości i przedstawił biogram Wiesława Witeckiego.

[FOTORELACJA]865[/FOTORELACJA]

Po przemówieniu zaproszonych gości dokonano otwarcia zawodów. Do turnieju przystąpiło 24 zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach: junior – kadet, open oraz weteran. Nad przebiegiem rywalizacji czuwali sędziowie: Andrzej Jesiołowski i Tomasz Drzycimski.

Podczas tegorocznego memoriału gościli syn Wiesława Witeckiego – Wojciech wraz z małżonką Sabiną oraz wnuk Wiesława Witeckiego - Jakub z małżonką Aną Paulą.

[ZT]7781[/ZT]

źródło Komitet Organizacyjny obchodów 100-lecia MKS Mień Lipno

(M.J.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%