Zamknij
REKLAMA

Podsumowano współzawodnictwo młodzieży szkolnej z terenu powiatu

16:31, 24.10.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Marcin Jaworski

Na stadionie przy Zespole Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa szkół powiatu lipnowskiego. 

Przez cały rok szkolny 2018/2019 uczniowie ze szkół z terenu całego powiatu lipnowskiego rywalizowali w zawodach z takich dyscyplin sportowych jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, czwórbój, trójbój, unihokej, szachy, tenis stołowy, przełajowe biegi sztafetowe czy lekkoatletyka. Zawody odbywały się pod patronatem starosty lipnowskiego Krzysztofa Baranowskiego.

W kategorii szkół średnich, w klasyfikacji ogólnej zwyciężyło Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Lipnie, drudzy byli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Ziemi Dobrzyńskiej w Lipnie, a trzecie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zwyciężyło Tłuchowo przed Karnkowem i szkołą w Skępem. Z kolei w kategorii Igrzysk Dzieci najlepszą drużyną była szkoła w Tłuchowie, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnie, a trzecie Szkoła w Skępem.

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone