Zamknij

Mień - Ziemowit 6:1. Trzy bramki Kempińskiego! [zdjęcia]

22:43, 28.09.2019 M.J. Aktualizacja: 23:03, 28.09.2019
Skomentuj Bartosz Kempiński tonie w uściskach kolegów po strzeleniu jednej z trzech bramek. /fot. Marcin Jaworski Bartosz Kempiński tonie w uściskach kolegów po strzeleniu jednej z trzech bramek. /fot. Marcin Jaworski

W meczu ósmej kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej Mień Lipno na własnym terenie podejmował drużynę Ziemowita Osięciny. Podopieczni trenera Tomasza Strzeleckiego wygrali 6:1.

Mecz od początku układał się pod dyktando drużyny z Lipna. W czwartej minucie wynik spotkania otworzył Bartosz Kempiński. W 22 minucie z rzutu karnego podwyższył Bartosz Lewicki. Na minutę przed końcem pierwszej połowy bramkę do szatni zdobył Bartosz Kempiński.

W 65. minucie Kempiński podwyższył wynik spotkania na 4:0, zdobywając tym samym hat-tricka w tym spotkaniu. Na dziewięć minut przed końcem spotkania goście zdobyli bramkę kontaktową. W końcówce spotkania dwie bramki dla Mienia dołożył Filip Falkowski, który wszedł z ławki w drugiej połowie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla nas.

Podopieczni trenera Tomasza Strzeleckiego zagrali bardzo dobre spotkanie. Mogli zdobyć o wiele więcej bramek niż to co strzelili. Świetnie zaprezentował się bramkarz Mienia Jakub Jankowski, który kilka razy uratował zespół przed stratą bramki.