Zamknij

Podstawą firmy są ludzie. Tak ANWIS dba o swój zespół

00.00, 01.06.2021 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14.43, 02.06.2021
Fot. materiały promocyjne ANWIS

Wysoka pozycja marki ANWIS na rynku, wynika m. in. z jakości oferowanych produktów, za którą stoją pracownicy Spółki. Standaryzacja procesów wewnętrznych oraz podnoszenie kwalifikacji personelu gwarantują firmie status rzetelnego pracodawcy i partnera handlowego.  

ANWIS posiada nowoczesne technologie informatyczne i produkcyjne, które podnoszą standardy pracy oraz konkurencyjność firmy na rynku osłon przeciwsłonecznych. Zarząd Spółki stawia sobie za cel dalsze prowadzenie działań w obszarze poszukiwania innowacji oraz wdrażania nowych produktów dla jak najlepszego wypełnienia potrzeb Klientów w zakresie zarządzania światłem, a tym samym umacniania pozycji Spółki w kraju i za granicą.

Obsługa coraz większej liczby odbiorców, a tym samym wzrost liczby zamówień, wiąże się z potrzebą rozbudowy przedsiębiorstwa, a tym samym zwiększenia specjalistycznej kadry pracowników.

- Podstawą naszej firmy są ludzie – ich zaangażowanie, doświadczenie i umiejętności. Nieustanny rozwój pomaga nam dostosować się do rosnących wymagań rynku

- mówi Izabela Krzeszewska-Rykowska, P.O. Dyrektora ds. Zasobów Ludzkich.

Kwalifikacje do pracy na danym stanowisku to w procesie rekrutacji punkt wyjścia. ANWIS stawia również na postawę kandydata i kompetencje miękkie. Ważne są m.in. zaangażowanie i gotowość do ciągłego rozwoju. Wartości na jakich budowana jest marka ANWIS to: Klient, Współpracownik, Rzetelność, Kreatywność i Gospodarność.

- Pracownicy ANWIS to doświadczony zespół, zorientowany na Klienta oraz współpracownika, co pomaga firmie w zrozumieniu potrzeb rynku oraz wpływa na lepszą pracę zespołową – dodaje Izabela Krzeszewska-Rykowska. – W głównej mierze skupiamy się na precyzyjnym realizowaniu powierzonych zadań. W naszym zespole nie brakuje osób kreatywnych, co pomaga nam w wyznaczaniu trendów, tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów oraz rozwiązań. Zwracamy przy tym uwagę na usprawnianie przebiegających w firmie procesów. Dzięki wszystkim tym czynnikom przyczyniamy się do rozwoju firmy ANWIS, która dziś zatrudnia ponad 700 pracowników.

ANWIS posiada dedykowane programy szkoleniowe dla praktykantów i stażystów, wraz z perspektywą późniejszego zatrudnienia. Ponadto Spółka oferuje różne formy zatrudnienia, w tym: umowę o pracę na pełny etat, jak również umowy tymczasowe. Każdy pracownik może również skorzystać z pakietu Benefitów, takich jak: pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie oraz dodatkowe świadczenia z ZFŚS, Pracownicze Plany Kapitałowe czy karta Multisport.

Firma ANWIS dużą uwagę skupia również na inicjatywach zewnętrznych. Specjalnie powołany zespół ds. CSR (ang. Corporate Social Responsibility, czyli społeczna odpowiedzialność biznesu), co roku realizuje projekty wspierające lokalne instytucje, stowarzyszenia oraz grupy społeczne.

- Wszystkie działania charytatywne to wynik zaangażowania i współpracy pracowników, którzy chcą i lubią pomagać. Dzięki takim inicjatywom wiemy, że razem możemy więcej!

– mówi Renata Zalewska, Z-ca Kierownika ds. Zasobów Ludzkich.

Oferty pracy w firmie ANWIS publikowane są m.in. na stronie www.anwis.pl w dziale KARIERA, a także na platformie www.pracuj.pl.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%