Zamknij

Nowatermia Nowak na Targach ENEX 2020. Otrzymali dwie ważne nagrody!

00.00, 09.03.2020 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 11.49, 09.03.2020
Fot. Nadesłane

Firma Nowatermia Nowak Sp. k. z Włocławka otrzymała dwie nagrody na prestiżowych Targach ENEX 2020. To ważne osiągnięcie wpisuje firmę Nowatermia i miasto Włocławek na mapę z najlepszymi rozwiązaniami OZE w Polsce.

8000 zwiedzających i 176 firm z 14 krajów - taki jest ostateczny bilans największych targów odnawialnych źródeł energii ENEX, które odbyły się 26 i 27 lutego w Kielcach. Swoją ofertę zaprezentowała na nich firma Nowatermia Nowak Sp. k. z Włocławka.

Szwedzka firma Thermia, której pompy ciepła były prezentowane przez Nowatermia ? wyłącznego dystrybutora tych urządzeń w Polsce, posiada kilkudziesięcioletnią tradycję i doświadczenie, sięgające aż 1923 roku. Fot. Nowatermia

Podczas targów odbył się VIII Kongres Polskiej Organizacji Technologii Rozwoju Pomp Ciepła (PORT PC). Było to prawdopodobnie największe wydarzenie związane z pompami ciepła w Europie, w którym udział wzięło ponad 600 osób.

 

Firma z Włocławka, jako wyłączny dystrybutor pomp ciepła marki Thermia oraz central wentylacyjnych marki Titon w Polsce, otrzymała na ENEX 2020 dwie prestiżowe nagrody.

- Wyróżniona została gruntowa pompa ciepła Thermia Atlas szwedzkiej marki Thermia oraz filtr antysmogowy Trimbox No2 angielskiej marki Titon. Obydwa urządzenia wykorzystują najnowsze technologie by dbać o jakość powietrza, a w przypadku pompy ciepła - również by zapewnić ciepło, chłód oraz ciepłą wodę użytkową w budynku. To prestiżowe osiągnięcie wpisuje firmę Nowatermia i miasto Włocławek na mapę z najlepszymi rozwiązaniami OZE w Polsce - powiedział w rozmowie z portalem Dzień Dobry Włocławek Marcin Nowak, prezes firmy Nowatermia Nowak Sp. K.

Firma Nowatermia reprezentuje markę Thermia na Polskim rynku, jest wyłącznym dystrybutorem, zapewnia wsparcie projektowe, serwisowe, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną pomp ciepła. Powstała w roku 2018, jednak większość pracowników firmy Nowatermia ma kilku lub kilkunastoletnie doświadczenie w pompach ciepła lub urządzeniach grzewczych.

Nowatermia jest także wyłącznym dystrybutorem central wentylacyjnych marki Titon w Polsce. Angielski producent swoje produkty tworzy od 1972 roku. Fot. Nowatermia

Główna siedziba firmy mieści się we Włocławku przy ulicy Duninowskiej 4, skąd prowadzona jest logistyka krajowa. Druga część firmy, a dokładniej siedziba techniczna mieści się około 15 km od Włocławka, w miejscowości Wichowo, pod adresem 87-600 Lipno, Wichowo 13. 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%