Zamknij

Dwupoziomowy dom w mieście w cenie mieszkania w bloku? To możliwe

00.01, 10.02.2020 .
Mat. Wiksbud Development

Marzysz o własnych czterech kątach, ale myślisz, że stać Cie tylko na mieszkanie w bloku? To nieprawda! Możesz zamieszkać w centrum miasta w nowoczesnym, dwupoziomowym domu jednorodzinnym z ogródkiem i garażem!

Osiedle Żeromskiego w Lipnie to nowoczesne dwupoziomowe domy jednorodzinne z garażami w zabudowie szeregowej. Z zaplanowanych 42 do sprzedaży jest już dostępnych 20. Inwestycja jest ogrodzona, z własnym terenem rekreacyjnym dla mieszkańców i placem zabaw.

Mat. Wiksbud Development

Wyróżnia nas lokalizacja wśród zieleni i położenie - w samym centrum miasta, blisko szkoły podstawowej, przedszkola, pływalni, kościoła, parku miejskiego i strefy zakupowej. 

Nasze domy zostały zaprojektowane przez rzetelną i doświadczoną pracownię architektoniczną. Dzięki temu wyróżniają się ekonomicznymi w użytkowaniu rozwiązaniami przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych.

Mat. Wiksbud Development   

Oferujemy domy w dwóch wariantach projektowych. Każdy charakteryzuje się optymalną wielkością powierzchni mieszkalnej oraz rozkładem pomieszczeń. Na parterze znajdziemy przestronny salon z aneksem  kuchennym oraz bezpośrednim wyjściem na zielony taras.

Każdy dom posiada wewnętrzne przejście do garażu i wyjście na poddasze. 

Na piętrze znajdują się sypialnie i garderoby. Dla wygody mieszkańców, w każdym domu znajdują się dwie łazienki - mniejsza na dole i duża na pietrze. 

Zobacz jeden z naszych domów: 

   

PARTER

Wyróżniająca się  nowoczesna linia domu jednorodzinnego, w zabudowie bliźniaczej z garażem. Program użytkowy został tutaj rozwiązany na dwóch kondygnacjach tj. parter i poddasze użytkowe. Z wiatrołapu, z wejściem do garażu, wchodzimy do strefy dziennej parteru. Tworzy ją salon z narożnym kominkiem, płynnie łączący się z częścią jadalną oraz kuchnią. Efektownie prezentuje się duży wykusz w kuchni, który powiększa jej przestrzeń. Tuż przy wejściu znalazła miejsce przestronna łazienka.

PODDASZE

Widoczne z salonu na parterze schody prowadzą na poddasze gdzie ulokowano cztery wygodne pokoje - w tym dwa z balkonami - oraz łazienkę z natryskiem i narożną wanną. Niezwykle funkcjonalny dom łączy w sobie elegancję nowoczesności oraz ekonomikę w wykorzystaniu powierzchni.

Osiedle  Żeromskiego jest zasilane ciepłem systemowym z miejskiej ciepłowni w Lipnie, co zapewnia bezobsługowe ogrzewanie oraz ciepłą wodę. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo bezpieczne i komfortowe, ale też ekologiczne, gwarantujące czystość powietrza i czystość w domu. Pozwala również zapewnić kontrolowane koszty. 

Domy, ze względu na swoją lokalizację, dają też możliwość zastosowania odnawialnych źródeł energii, takich jak panele fotowoltaiczne. Ich budowa i konstrukcja nie wyklucza również zastosowania na przykład pomp ciepła. 

- Osiedle Żeromskiego w Lipnie to dowód na to, że własny dom to wcale nie luksus zarezerwowany dla najzamożniejszych. Za cenę mieszkania w bloku otrzymujemy swobodę i poczucie intymności. Własny ogródek może być miejscem zabawy dla dzieci, my wypijemy tam poranną kawę na świeżym powietrzu.  Nie zapominajmy też o zawsze wolnym miejscu parkingowym we własnym garażu i na podjeździe - podkreśla Anna Wiśniewska z Univector.

Kupno domu na Osiedlu Żeromskiego w Lipnie to inwestycja, która daje gwarancję wygody i bezpieczeństwa mieszkania w bloku zapewniając jednocześnie komfort zarezerwowany tylko dla domu z ogródkiem.

- W chwili obecnej to najlepsza na rynku oferta cenowa w tym segmencie. Za kwotę 250 tys. zł możemy dziś kupić zaledwie niewielkie mieszkanie w bloku od dewelopera. My proponujemy ok. 100 m2 z ogródkiem w mieście, ale z dala od zgiełku ulic. Ze względu na bliskość szkoły, czy sklepów, jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz na przykład osób w jesieni życia, którym trudno pokonywać schody w bloku - zwraca uwagę Anna Wiśniewska z Univector.

Dom na Osiedlu Żeromskiego to idealna propozycja nie tylko dla mieszkańców Lipna i okolic, ale również dla mieszkańców Włocławka, którzy wyprowadzają się coraz dalej od centrum. Dojazd do Lipna to tylko 20 minut. Bywa, że dojazd do centrum Włocławka z Michelina zabiera więcej czasu.

Inwestor 

Osiedle Żeromskiego w Lipnie to inwestycja spółki WIKSBUD DEVELOPMENT opartej na wieloletnim doświadczeniu w budownictwie firmy WIKSBUD.

Spółka działa na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego i specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach. Władze firmy cechuje determinacja i dążenie do najwyższego poziomu wykonawstwa połączonego z estetyką obiektów, selekcji najlepszych miejsc dla nowych inwestycji  oraz starannej weryfikacji rozwiązań projektowych. Rygorystycznie dobrani podwykonawcy do współpracy zobligowani są do terminowego i starannego wykonywania swoich zadań.

Priorytetem Spółki jest dalszy rozwój oraz spełnianie oczekiwań naszych klientów, dbając jednocześnie o partnerskie relacje i zaufanie na rynku.

(materiał we współpr. z Univector)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%