Zamknij

Mat-Bud świętuje otwarcie oddziału we Włocławku

00.00, 19.09.2018 artykuł sponsorowany
W oficjalnym otwarciu oddziału we Włocławku wzięło udział wielu znakomitych gości.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud zakończyło niedawno proces inwestycyjny we Włocławku. Oddział firmy działał przy ul. Zielnej, jednak dopiero po postawieniu hali magazynowo-składowej miało miejsce oficjalne otwarcie. Towarzyszył mu piknik, na który zaproszono m. in. grono dostawców, odbiorców i partnerów biznesowych.

Uroczysty piknik z okazji otwarcia włocławskiego oddziału PW Mat-Bud Sp. z o. o. Sp. k. mieszczącego się przy ul. Zielnej 20/22 odbyło się 14 września. Firma działała w tym miejscu już od lutego, jednak z oficjalnym otwarciem czekano na postawienie hali magazynowo-składowej, która wkrótce zostanie oddana do użytku. W uroczystości uczestniczyło szerokie grono dostawców, odbiorców i partnerów biznesowych z banków, administracji rządowej i samorządowej.

- PW Mat-Bud jest firmą rodzinną, propaństwową oraz prospołeczną. Na pikniku jak zawsze dopisali goście, co nas bardzo ucieszyło. Pojawili się nasi najwięksi, najstarsi oraz nowi klienci – powiedział Prezes Zarządu, Jacek Rutkowski.

Zaszczytem dla firmy było pojawienie się zaprzyjaźnionych działaczy samorządowych i przedstawicieli administracyjnych. Wśród gości znaleźli się bowiem m. in.: Józef Ramlau, wicewojewoda kujawsko-pomorski., Mirosław Graczyk, starosta toruński, Aneta Jędrzejewska, członek Zarządu Województwa, dr Stanisław Rakowicz, konsul honorowy Republiki Peru, Jan Mrozowski, konsul honorowy Mołdawii, Andrzej Walczyński, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego i Mirosław Nawrotek, członek Zarządu Powiatu Toruńskiego, prof. dr hab. inż. Adam Podhorecki, prorektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, Wiesław Wójcik, redaktor naczelny Ogólnopolskiego Dwutygodnika Budowlanego, Zbigniew Wyszogrodzki, wiceprezes BCC, kanclerz Loży Toruńskiej, Piotr Terlecki, prezes zarządu Izby Przemysłowo-Handlowej Kuj.-Pom., Mariusz Kałużny, dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie, Andrzej Jankowski, sekretarz generalny Polskiej Unii Karate i wielu innych ważnych gości. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Adam Marszałek, prezes Publishing Group, a także „ambasador” PW Mat-Bud w kontaktach z krajami Azji i Pacyfiku.

Podczas pikniku na gości czekało pyszne jedzenie z restauracji Leśniczanka Górsk, która towarzyszy firmie Mat-Bud na każdej imprezie, DJ, pokazy karate dzieci ze Stowarzyszenia Sportowego Yamabushi oraz występ Orkiestry Dętej Zławieś Wielka.

Nowo otwarty odział PW Mat-Bud jest w pełni przystosowany do obsługi klientów indywidualnych, inwestorów, generalnych wykonawców, wykonawców, podwykonawców oraz małych firm. Do ich dyspozycji są: część biurowo-handlowo-magazynowa o powierzchni 400 m2, plac utwardzony o powierzchni 5200 m2 oraz hala magazynowa o powierzchni 629 m2. Hurtownia jest miejscem, gdzie można znaleźć wszystkie elementy potrzebne do przeprowadzenia remontu, ale przede wszystkim do zaawansowanych prac budowlanych. Najważniejszą zasadą działania firmy Mat-Bud jest nieustannie dopasowywanie asortymentu do zmieniających się potrzeb klientów. Oznacza to że przedsiębiorstwo z dużą uwagą śledzi nowości, ale wie także, które z produktów stanowią nienaruszalną podstawę i muszą być zawsze dostępne w ofercie. Oddział jest wyposażony w szeroką gamę materiałów niezbędnych do budowy na każdym etapie: od fundamentów, przez ściany, dach i wykończenie wnętrza aż po zagospodarowanie terenu.

PW Mat-Bud obchodziło w tym roku 20-lecie istnienia. Strategia firmy od samego początku opiera się na solidnej i kompetentnej załodze, szerokim asortymencie, sprawnej logistyce, elastyczności finansowej oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta. Mat-Bud specjalizuje się w obsłudze inwestycji, sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych, produkcji betonu towarowego, prefabrykatów oraz w wydobyciu kruszyw. Firma zapewnia szeroki dostęp do oferowanych produktów i usług poprzez oddziały handlowe usytuowane w Rozgartach, Starym Toruniu, Złejwsi Małej, Bydgoszczy, Grudziądzu, Kowalach, Gdyni, Łodzi oraz Włocławku.

Przedsiębiorstwo aktywnie działa na rynku budowlanym i może poszczycić się bardzo dynamicznym rozwojem i dobrymi wynikami. Silnymi stronami każdego oddziału są profesjonalna załoga, dobrze urządzona część handlowo-biurowa oraz hala magazynowa wysokiego składowania, a także plac magazynowy. Dodatkowym atutem jest świetne położenie oddziałów. Firma gwarantuje atrakcyjne ceny, dobrą logistykę, dogodne terminy płatności, fachowe doradztwo, uczciwość i rzetelność oraz możliwość kompleksowej obsługi budowy.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%