Zamknij
REKLAMA

NCL ogłasza konkurs. Do wygrania 3000 złotych!

17.18, 02.06.2022 M.J. Aktualizacja: 17.23, 02.06.2022
Skomentuj Nowe Centrum Lipna to przyjazne miejsce dla mieszkańców. /Fot. Maciej Wierzbicki

Od momentu otwarcia Nowego Centrum Lipna minęło już kilka lat. Na samym początku realizacji tej koncepcji było sporo wyzwań i ogromna niepewność. Teraz już z perspektywy czasu władze i pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie mogą czuć satysfakcję.

Miejsce ma atrakcyjne, przyjazne mieszkańcom otoczenie. Posiada szeroką i bardzo zróżnicowaną ofertę. Nieustannie poprawia się jego infrastruktura.

- Szczególnie duży rozwój widać w strukturze i ilości najemców powierzchni usługowych i handlowych. Założyliśmy na samym początku, że ma być ona szeroka i możliwie najbardziej atrakcyjna dla konsumentów i najemców. Jest to proces ciągły. Z tego powodu na bieżąco analizujemy zmieniające się potrzeby i gusta mieszkańców. Nieustannie prowadzimy rozmowy z nowymi potencjalnymi najemcami 

- powiedział Marcin Kawczyński, prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie.

Czy można to zrobić lepiej?

Koncepcja architektoniczna Nowego Centrum Lipna powstała znacznie wcześniej zanim rozpoczęto przygotowania do jej fizycznej realizacji. Przewodnią ideą było takie wkomponowanie nowej przestrzeni miejskiej aby była jednocześnie uzupełnieniem i rozwinięciem istniejącego otoczenia miasta. Twórcy chcieli wykreować takie unikalne miejsce, które polubi większość lokalnej społeczności. Wyzwanie architektoniczne ogromne ale jednocześnie motywujące. Umiejętne rozmieszczenie powierzchni handlowych, parkingowych i komunikacyjnych obok obiektów usługowych różnego typu nie było zadaniem łatwym. Dodatkowym utrudnieniem była nieznana jeszcze struktura najemców powierzchni handlowych oraz ich indywidualnych wymagań.

- Musieliśmy w tym miejscu szukać w innym sprawdzonych już i świetnie funkcjonujących miejscach. Niezliczona liczba konsultacji, spotkań i wizyt wykrystalizowała obraz naszego centrum, popularnego w Powiecie Lipnowskim miejsca handlu i usług. Liczba najemców ich zainteresowanie naszą ofertą oraz tłumy klientów przekonują nas, że pracę wykonaliśmy dobrze 

- dodał Marcin Kawczyński.

Współpraca się opłaca

Kolejnym wyzwaniem w procesie realizacji budowy i rozwoju Nowego Centrum Lipna było wypracowanie wzorców, reguł i standardów współpracy z najemcami aby to miejsce i jego oferta handlowa była maksymalnie atrakcyjna. Wypracowane standardy są ogólnymi regułami przeniesionymi na nasze lokalne podwórko. Opinie obecnych najemców i zainteresowanie nowych są nagrodą za zaangażowanie i trud w rozwój handlowej strony Nowego Centrum Lipna i drogowskazem w kierunku współpracy na przyszłość.

Weź udział w konkursie i wygraj 3000 złotych!

Teraz każdy klient może mieć wpływ na rozwój Nowego Centrum Lipna. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie zaprasza do udziału w konkursie na hasło reklamowe dla NCL. Do wygrania jest 3000 złotych. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej PUK.

 

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%