Zamknij
REKLAMA

Gmina Lipno wsparła działania powiatu lipnowskiego

14:00, 05.10.2021 | M.J
Skomentuj Wójt Andrzej Szychulski oraz starosta Krzysztof Baranowski podpisali umowę dotyczącą pomocy finansowej. /Fot. Daria Sumińska - Starostwo Powiatowe w Lipnie
REKLAMA

Końcówka września przyniosła kolejne środki finansowe dla powiatu lipnowskiego. W siedzibie Starostwa Powiatowego w Lipnie została podpisana umowa z władzami Gminy Lipno dotycząca pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Gminy Lipno.

Zgodnie z zapisami umowy, w terminie do 15.10.2021 r., gmina przekaże Powiatowi kwotę 15.000,00zł w formie dotacji na organizację publicznego transportu zbiorowego, które to zadanie realizuje Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Lipnie.


- Cieszę się, że nasz zakład, powołany do życia w 2017 roku cały czas się rozwija. Mieszkańcy chętnie podróżują naszymi busami i autobusami, a także coraz częściej wybierają nas do obsługi organizowanych przez siebie wyjazdów i wycieczek. Chciałbym w tym miejscu podziękować Gminie Lipno oraz pozostałym gminom, które nas wspierają. Dzięki owocnej współpracy możemy tak planować trasy naszych autobusów, aby likwidować białe plamy na mapie powiatu, a nasi mieszkańcy mogą dzięki temu podróżować między gminami w komfortowych warunkach - powiedział starosta, Krzysztof Baranowski.

 

źródło Starostwo Powiatowe w Lipnie

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%