Zamknij
REKLAMA

Kolejny remont w szpitalu. Tym razem rozpoczęły się prace...

15:53, 27.04.2021 | M.J
Skomentuj Fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Dziewiątego kwietnia br. prezes spółki „Szpital Lipno” podpisał umowę z firmą „KA-BO” Karol Borkowski z Włocławka na wykonanie projektu pn: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych w Szpital Lipno sp. z o.o. – przebudowa Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego wraz z wyposażeniem w aparaty i urządzenia medyczne”.

Roboty budowlanie rozpoczęły się 9 kwietnia i potrwają do 31 stycznia 2022 roku. Całkowita wartość projektu wynosi 4.885.000,00 zł. Zadanie uzyskało dofinansowanie w kwocie 2.609.910,21zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, a pozostała kwota to środki własne spółki.

Jest to kolejna duża inwestycja w lipnowskiej lecznicy. Niedawno rozpoczęła się przebudowa izby przyjęć, która kosztować będzie powiat 3.628.500,00zł.

- Cieszę się, że nasze działania podjęte kilkanaście lat temu przynoszą skutek. Zobowiązania spłacane na bieżąco, szpital wypracowuje zyski, budżet powiatu cały czas się zwiększa, dzięki czemu możemy inwestować, remontować i cały czas poprawiać jakość świadczonych przez lipnowski szpital usług medycznych - powiedział starosta lipnowski Krzysztof Baranowski.

źródło Starostwo Powiatowe w Lipnie

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Monika.Monika.

0 0

Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26 10:05, 29.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%