Zamknij
REKLAMA

Policja prowadzi postępowanie w sprawie śmierci 12-latki. Poszukują...

12:07, 21.04.2021 | M.M.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. /Fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

W związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie wypadku do którego doszło 1 kwietnia br. W skępskim Parku Borek, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie proszą o przesyłanie skanów posiadanych zdjęć drzewostanu z miejsca wypadku z okresu przed wypadkiem.

W dniu 1 kwietnia (2021) po godzinie 14.00 dyżurny lipnowskiej jednostki otrzymał informację o tym, że podczas przejażdżki rowerowej 12-letniej dziewczynki doszło do tragicznego zdarzenia. Na dziecko przewróciło się drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń dziewczynka zmarła.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu i wyjaśnienie przyczyn zdarzenia.

Funkcjonariusze poszukują zdjęć uwieczniających drzewostan w miejscu wypadku. Wszystkich, którzy posiadają w swoich zbiorach zdjęcia drzewostanu z okresu przed wypadkiem, zrobione w miejscu zdarzenia – alejka Parku Borek Ludwika Mariana Zielińskiego – proszeni są o przesyłanie ich za pomocą poczty elektronicznej na adres [email protected], z oznaczeniem daty zrobienia zdjęcia.

podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%