Zamknij
REKLAMA

Duże zmiany w lipnowskim szpitalu. Na efekt poczekamy około 10 miesięcy

13:56, 22.03.2021 | M.J
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. /Fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Izba przyjęć w lipnowskim szpitalu doczeka się remontu! Starosta lipnowski Krzysztof Baranowski wspólnie z Prezesem Andrzejem Wasielewskim przekazał plac budowy dla wyczekiwanej inwestycji jaką jest „Modernizacja izby przyjęć realizowana w spółce Szpital Lipno ul. Nieszawska 6”.

Koszt tej inwestycji to 3.628.500,00zł. Wykonawcą jest firma Usługi Remontowo Budowlane Sołdański Paweł z Sierpca.

Zakres prac objętych projektem przewiduje m.in.: modernizację pomieszczeń oddziału z dostosowaniem funkcji do obecnych warunków funkcjonowania oddziału oraz zgodności z obowiązującymi przepisami, roboty remontowe budowlane stanu wykończeniowego (m.in. roboty rozbiórkowe posadzek i podłoży oraz nowe posadzki z warstwami izolacji termicznej przeciwwilgociowej, rozbiórka istniejących ścianek działowych, rozbiórka istniejącej wentylacji mechanicznej wraz z obudową, malowanie powierzchni ścian i sufitów, wymiana stolarki okiennej wraz z parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi, wymiana stolarki drzwiowej), przebudowa instalacji c.o., przebudowa instalacji wod –kan, przebudowa instalacji elektrycznej, wyposażenie obiektu w urządzenia, meble i sprzęt szpitalny.

Jest to ogromne przedsięwzięcie, które niestety wiązać się będzie z utrudnieniami dla mieszkańców powiatu i pacjentów. Zgodnie z umową roboty powinny zakończyć się za 10 miesięcy.

- Mam nadzieję, że prace będą przebiegać bez większych problemów. Należy jednak mieć świadomość, że utrudnienia się pojawią, z uwagi na duży zakres prac. Działalność lipnowskiego szpitala, zwłaszcza w okresie pandemii jest niezbędna i dlatego praca lecznicy nie zostanie zawieszona. Proszę jednak o wyrozumiałość,  ponieważ robimy to z myślą o komforcie naszych pacjentów. Zależy nam aby w naszej placówce świadczone były usługi o najwyższej jakości, a do tego niezbędne jest także dostosowanie budynku do obowiązujących standardów - powiedział Starosta Krzysztof Baranowski.

źródło Starostwo Powiatowe w Lipnie

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

PagoniPagoni

2 2

Remonciki remonciki. I tylko tyle chyba się na tym znają !!! Pff -żenada.
Zastraszany personel wypi..... gdzie się da, do POZ itp (zamiast dmuchać chuchać na to co się ma- tzn szanować doświadczony personel)
to k....A zwalniają a potem ogloszenia dajĄ o zatrudnieniu o atrakcyjnych ofertach
No ale tak politykierzy chyba działają co ? 18:48, 22.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

4 1

Przychodnia jak i szpital żenada!! Każdy wie jak jest! A ten portal to tylko podlizuje się władzy!! Selekcja wiadomości jakbym TVP widział... 21:46, 22.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%