Zamknij
REKLAMA

Powiat lipnowski wydzierżawi działki pod farmy fotowoltaiczne

17:46, 15.02.2021 | P.R.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. /Fot. Michał Lewandowski
REKLAMA

Zarząd Powiatu w Lipnie wychodzi naprzeciw ogólnoświatowym trendom związanym z proekologiczną gospodarką polegającą m.in. na korzystaniu z odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym władze powiatu informują, iż z zasobu gruntów, których jest właścicielem chce przeznaczyć na inwestycje związane z budową farmy fotowoltaicznej bądź z inwestycjami polegającymi na utworzeniu nowych miejsc pracy w powiecie lipnowskim nieruchomości do dzierżawy o ogólnej powierzchni 13,6452 ha składające się z działek o nr ewidencyjnych 177/3 w skład której wchodzą grunty klasy RIV a i RIV b oraz działki o nr 179 w skład której wchodzą grunty klasy RIV a, RIV b i RV położone w obrębie Kolankowo gm. Lipno.

W załączeniu mapa sytuacyjna oraz mapa ewidencyjna powyższych nieruchomości.

- Przewidujemy długoterminową dzierżawę. W przypadku zainteresowania terenami inwestycyjnymi prosimy o kontakt - czytamy na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Lipnie.


źródło Starostwo Powiatowe w Lipnie

(P.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Gospodarz Gospodarz

0 0

Może by tak na dachach budynków starostwa urzędu miasta szpitala takie zamontować? Miejsce jest a energia na pewno się zwróci 19:12, 15.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lerler

2 1

Jedno z większych przekrętów i głupot władz starostwa. Ziemia ,,nagle'' uległa zmianie klasyfikacyjnej, samo przekształcenie w strefę gospodarczą grubymi nićmi szyte. Nowe miejsca pracy? Dla kogo, kilku stróżów pilnujących paneli? Tyle piasków dookoła Lipna i akurat prz DK10 coś takiego? Chyba każdy powinien się bliżej przyjrzeć jakie inwestycje poczynia pan starosta. 15:11, 18.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%