Zamknij
REKLAMA

Obfite opady śniegu sparaliżowały ruch w mieście. Ciężarówki miały problem z podjazdem [zdjęcia]

00:46, 09.02.2021 | M.J
Skomentuj Służby drogowe mają bardzo dużo pracy, aby doprowadzić nawierzchnię na jezdniach do porządku. /Fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Obfite opady śniegu spowodowały wczoraj (9 lutego) paraliż drogowy w całym mieście. Na wielu ulicach tworzyły się gigantyczne korki, ponieważ samochody ciężarowe miały problemy z podjazdami.

"Zima zaskoczyła drogowców" to zdanie, które słyszymy każdej zimy, kiedy tylko spadnie śnieg. Niestety także wczoraj opady śniegu spowodowały szereg problemów dla kierowców. Służby drogowe walczyły ze śnieżną zawieruchą, ale duże opady dały się we znaki.

[ZT]5782[/ZT]

Kierowcy samochodów ciężarowych mieli problemy z podjazdem pod ulicę 3 maja, Mickiewicza czy Skępską. Powodowało to duże korki w całym mieście. Jednak także kierujący samochodami osobowymi często borykali się z trudnościami na drogach.

Służby drogowe odpowiedzialne za poszczególne drogi pracują, aby nawierzchnie umożliwiały swobodny przejazd. Jednak ciągłe opady powodują, że piaskarki i pługi śnieżne pracować będą przez całą noc.

Przestrzegamy kierowców, aby w tych trudnych warunkach zdjęli nogę z gazu. Oczywiście mamy nadzieję, że nie zdarzają się jeszcze kierowcy, którzy jeżdżą na letnich oponach.

Część zdjęć wykonał nasz fotoreporter, a niektóre fotografie otrzymaliśmy od Państwa na Alert24. Dziękujemy!

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%