Zamknij
REKLAMA

Gmina wymieniła autobusy, którymi dowozi dzieci do szkół [zdjęcia]

12:38, 15.12.2020 | M.J
Skomentuj Nowe autobusy zakupione przez gminę Lipno, mają służyć dzieciom w dowożeniu do szkół. /Fot. uglipno.pl
REKLAMA

Dowóz uczniów do szkół Gmina Lipno realizuje własnym transportem. Autobusy służące do dowozu uczniów to głównie Mercedesy Benz 303 utrzymywane ciągle w dobrym stanie technicznym, ale już bardzo leciwe. Właśnie dlatego, że w większości pochodzą z lat 80 ubiegłego wieku gmina rozpoczęła wymianę autobusów na nowsze.

Pod koniec roku 2018 został zakupiony 51 miejscowy Mercedes Benz – INTEGRO. W listopadzie bieżącego roku gmina zakupiła kolejne dwa autobusy używane. Pierwszy to 63 miejscowy Mercedes CONECTO, a drugi to Setra S-315 posiadająca 54 miejsca siedzące. Wszystkie zakupione autobusy są w białym kolorze i trzeba przyznać, że prezentują się bardzo dobrze. Wszystkie autobusy są w bardzo dobrym stanie technicznym i należy mieć nadzieję, iż będą równie dobrze służyły w dowozie uczniów jak ich poprzednicy, tzn. stare Mercedesy – 303 wycofane z transportu.

Zakupione autobusy w stosunku do wycofanych są dużo bardziej wygodne więc dowożenie uczniów będzie się obywało w bardziej komfortowych warunkach.

źródło: uglipno.pl

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

xDxD

1 0

W dobie koronawirusa super przedsięwzięcie.. Chryste litości 21:20, 23.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA