Zamknij
REKLAMA

Zagłosuj na projekt "Piachogry" w budżecie obywatelskim [art. sponsorowany]

15:12, 03.11.2020 | M.J
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Projekt „PIACHOGRA – JESZCZE WIĘKSZY PLAC ZABAW NA PIACHACH” obejmuje zakup nowych urządzeń dla dzieci, lamp oraz monitoringu. To efekt ogromnego zainteresowania Placem Zabaw w Parku – tzw. Piachogrą. Mieszkańcy Lipna składali liczne prośby i uwagi dotyczące właśnie rozbudowy placu, wzbogacenia go o nowe elementy i sprawienia, ażeby był bardziej bezpieczny. 

Rozbudowa ma dotyczyć dostawienia nowych urządzeń sportowo – rekreacyjnych dla dzieci, a także zainstalowania oświetlenia i monitoringu. W planie jest także dodatkowe miejsce dla rodziców i miejsce na rowery. 

Obecnie Piachogra jest placem zabaw najbardziej obleganym w Lipnie. Otoczenie zielonego Parku Miejskiego, wygodny dojazd czy dojście, atrakcyjne urządzenia i towarzystwo toru rowerowego sprawiają, że na naszym placu zabaw każdy spędzi  rewelacyjnie czas. Teren Piachogry jest duży, mieszkańcy słusznie zauważają, że warto było by dostawić kolejne urządzenia, tym samych zachęcając dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Niestety coraz częściej zdarzają się tam akty wandalizmu: zniszczenia i zaśmiecanie terenu. Ażeby uchronić drogie urządzenia przed zniszczeniem planuję zakup lamp oświetleniowych i kamer, co umożliwiło by szybką reakcję na niewłaściwe zachowania.

Projekt będzie służył zarówno dorosłym jak i dzieciom. Dzieci będą miały możliwość zdrowej, atrakcyjnej zabawy, a rodzice poniekąd zmuszeni do pilnowania swoich pociech – miło spędzą czas w otoczeniu lipnowskiego Parku.

Artykuł sponsorowany. 

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%