Zamknij
REKLAMA

Warto wybrać nasze szkoły. Oferta dla uczniów klas ósmych

17:22, 14.05.2020 | M.J
Skomentuj
W tym roku niestety nie odbędą się Powiatowe Targi Edukacyjne. /Fot. Marcin Jaworski (arch)
REKLAMA

Z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 w tym roku szkolnym odwołane zostały coroczne targi edukacyjne, podczas których absolwenci szkół podstawowych (wcześniej także gimnazjów) z terenu powiatu lipnowskiego mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół średnich, dla których organem prowadzącym jest Powiat Lipnowski. 

W związku z tym pojawiła się ulotka informacyjna "Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych Powiatu Lipnowskiego na rok szkolny 2020/2021". Znajdziecie w niej Państwo informacje o profilach kształcenia poszczególnych szkół, dane teleadresowe oraz wiele innych ciekawych informacji, które być może przekonają Was do wyboru szkół z terenu powiatu lipnowskiego.

- Kochani młodzi ludzie,  szanowna młodzieży przed wami wybór szkoły, w której będziecie się kształcili, czy to będzie liceum ogólnokształcące, technikum czy szkoła branżowa pamiętajcie o tym, że macie do wyboru dobre szkoły w zasięgu ręki, macie zapewniony transport,  nie musicie stać pół godziny w korkach ani później prosić rodzica o złożenie pisma do starosty o zgodę na przeniesienie z Torunia czy Włocławka do szkoły powiatowej, macie na miejscu rodzinę i jesteście otoczeni najlepszą opieką zarówno w domu jak i w szkole. Zapewniam was, że w naszych szkołach otrzymacie fachową pomoc dydaktyczną, materialną i kulturalną. Szanowni rodzice pomóżcie swojemu dziecku dokonać właściwego wyboru a pomożecie również sobie i swojemu środowisku. Życzę trafnego wyboru, mam nadzieję, że spotkamy się na rozpoczęciu nowego roku szkolnego - powiedział starosta lipnowski Krzysztof Baranowski.(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA