Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Lipnie informuje że od dnia 11.05.2020 r. (poniedziałek) aktualizuje rozkład jazdy.
Poniższe kursy realizowane będą od poniedziałku do piątku. Zakres oraz ilość realizowanych połączeń będzie na bieżąco modyfikowana w zależności od zainteresowania pasażerów jak również uzasadnienia ekonomicznego poszczególnych tras.
- Prosimy o uważne obserwowanie naszej strony internetowej www.pztp-lipno.pl, na której na bieżąco będą podawane informacje dotyczące funkcjonowania PZTP w Lipnie, więcej po numerem tel. 500 - 113 - 551. Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy - czytamy na stronie zakładu.
Od poniedziałku obowiązują połączenia na następujących kursach:
Kurs - Kikół – Lipno godz 5:10
Kurs – Kikół – Lipno godz 6:10
Kurs – Lipno – Kikół godz 6:17
Kurs - Kikół – Lipno godz 6:54
Kurs – Lipno – Dąbrówka godz 8:05
Kurs - Dąbrówka – Lipno godz 8:30
Kurs – Lipno – Kikół godz 9:30
Kurs – Lipno – Kikół - Dąbrówka godz 10:30
Kurs – Kikół – Lipno godz 13:05
Kurs – Lipno – Kikół – Dąbrówka godz 14:23
Kurs – Dąbrówka – Kikół – Lipno godz 14:45
Kurs – Lipno – Kikół godz 16:20
Kurs – Lipno (godz 7:40) – Ciełuchowo – Kikół (godz 8:04) – Lipno
Kurs - Lipno - Sumin - Kikół godz 7:40
Kurs Kikół - Sumin - Lipno godz 8:40
Kurs Lipno - Sumin - Kikół godz 10:30
Kurs Kikół - Sumin - Lipno godz 12:00
Kurs – Lipno – Chrostkowo godz 6:25
Kurs – Chrostkowo – Lipno godz 7:05
Kurs – Lipno – Chrostkowo godz 11:30
Kurs – Chrostkowo – Lipno godz 12:10
Kurs – Lipno – Brzeźno – Lipno godz 6:40
Kurs – Lipno – Brzeźno – Lipno godz 14:30
Kurs Lipno - Brzeźno - Lipno godz 11:50
Kurs – Tłuchowo – Skępe – Lipno godz 7:00
Kurs – Lipno – Skępe – Tłuchowo godz 10:00
Kurs – Tłuchowo – Jasień – Lipno godz 5:40
Kurs – Lipno – Jasień – Tłuchowo godz 6:15
Kurs – Lipno – Czarne – Lipno godz 6:50
Kurs – Lipno – Czarne – Lipno godz 12:30
Kurs – Skępe – Lipno godz 5:10
Kurs - Lipno – Skępe godz 5:35
Kurs – Skępe – Lipno godz 6:00
Kurs - Lipno – Skępe godz 6:30
Kurs – Skępe – Lipno godz 8:00
Kurs - Lipno – Skępe godz 12:25
Kurs – Skępe – Lipno godz 13:50
Kurs - Lipno – Skępe godz 14:20
Kurs – Skępe – Lipno godz 15:15
Kurs - Lipno – Skępe godz 16:30
Kurs – Bobrowniki – Lipno godz 5:50
Kurs – Lipno – Bobrowniki godz 7:35
Kurs – Bobrowniki – Lipno godz 8:37
Kurs – Lipno – Bobrowniki godz 10:30
Kurs – Bobrowniki – Lipno godz 13:00
Kurs – Lipno – Bobrowniki godz 15:50
Kurs - Lipno Rynek - Lipno Szpital godz 8:50
Kurs - Lipno Rynek - Lipno Szpital godz 11:50
Kurs – Lipno Rynek – Lipno Szpital godz 18:40
Kurs – Lipno Szpital – Lipno Rynek godz 19:10
Kurs – Dobrzyń – Lipno godz 7:05
Kurs – Lipno – Dobrzyń godz 10:00
Kurs – Dobrzyń – Lipno godz 15:15
Kurs – Lipno – Dobrzyń godz 16:00
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz