Zamknij
REKLAMA

Decyzja rządu dotyczy także Lipna. Od dziś...

23:36, 13.03.2020 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
Nowe Centrum Lipna zmienia godziny i zasady pracy. /Fot. FE

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa rząd wprowadził stan zagrożenia epidemicznego, co pozwala nakładać dodatkowe ograniczenia, które są niezbędne, by powstrzymać rozprzestrzenianie się epidemii.

Ograniczona zostanie praca galerii handlowych, otwarte w nich będą tylko sklepy spożywcze, drogerie, pralnie i apteki. Dotyczy to także naszego miasta. Od soboty 14.03.2020 działalność Nowego Centrum Lipna zostanie ograniczona. Pozostaną w nim otwarte sklepy spożywcze, drogeria i sklep medyczny.

Zabrania się handlu na terenie NCL tzw. rynek. Zawieszona będzie działalności restauracji, możliwe będzie zamawianie jedzenia na wynos.

Z rozporządzenia premiera wynika, że zakazane są zgromadzenia powyżej 50 osób - ograniczenia zgromadzeń dotyczą wszystkiego typu uroczystości, prywatnych, publicznych, religijnych, samorządowych, administracyjnych. Zamknięte zostają wszystkie bary, restauracje, puby, kasyna i inne podobne miejsca rozrywki. Restauracje mogą jednak sprzedawać jedzenie na dowóz. Ograniczenia dotyczące zgromadzeń i miejsc rozrywki będą obowiązywać przez 14 dni z możliwością przedłużenia.

[ZT]5287[/ZT]

[ZT]5288[/ZT]

[ZT]5286[/ZT]

 

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone