Zamknij
REKLAMA

To było wyjątkowe wydarzenie! Było tyle pięknych okazów [zdjęcia]

23:39, 02.12.2019 | M.J.
Skomentuj Tegoroczna wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu lipnowskiego. /Fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Ptactwo hodowlane, setki gołębi, króliki, psy i alpaki - to wszystko mogli zobaczyć przybyli na XXXVII Włocławską Wystawę Gołębi Rasowych, Drobiu Rasowego i Drobnego Inwentarza oraz VIII Kujawsko-Pomorską Wystawę. 

To niezwykle ciekawe wydarzenie odbywało się w budynku PUK Areny. Organizatorem wystawy był Włocławski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Na wystawie pojawiły się setki ptaków, a także zwierząt takich jak psy, króliki czy alpaki. Łącznie prezentowało się około setka wystawców. 

Nasz związek po raz pierwszy zorganizował wystawę w nowym miejscu - PUK Arenie, co było dla nas nie lada wyzwaniem. Jednak dzięki pomocy i współpracy udało nam się wspólnymi siłami zorganizować po raz kolejny wspaniałą i bardzo urozmaiconą wystawę. Najważniejsze jednak jest to, że nie byłoby to możliwe gdyby nie wielkie zaangażowanie hodowców, z dumą prezentujących swój dorobek hodowlany oraz dzielących się z innymi swoją pasją. Za to wszystko serdecznie dziękujemy - powiedział Wojciech Lewandowski, Prezes Włocławskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.

Organizatorzy już zapowiedzieli kolejną edycję tego wyjątkowego wydarzenia.

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA