Zamknij
REKLAMA

Otrzymali medale za 50 lat życia w małżeństwie [zdjęcia]

23:08, 21.11.2019 | M.J.
Skomentuj Małżeństwa odznaczone medalem Prezydenta RP wraz z przedstawicielami władz. /fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Te pary przeżyły wspólnie 50 lat życia, wychowały dzieci, doczekały się wnuków i prawnuków. Otrzymały za to medal Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

W świetlicy Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Poliwko w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego, Członka Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego Anety Jędrzejewskiej, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Lipnie Tadeusza Gradkiewicz oraz zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzaty Grudowskiej. W uroczystości udział wzięli również radni Rady Gminy Bobrowniki.

Wyrazy uznania i szacunku za wspólnie przebytą drogę, poświęcenie i trud pracy włożony dla dobra założonej przed pół wiekiem rodziny przyjęli Państwo: Henryka i Jan Łowiccy, Longina i Zygmunt Baranowicz, Kinga i Stanisław Stojak, Marianna i Lech Krzemienieccy, Anna i Julian Skalscy, Krystyna i Henryk Kamińscy, Franciszka i Stanisław Obrębscy.

Wszystkim jubilatom życzono pogody ducha i radości, spełnienia najskrytszych marzeń, a także dobrego zdrowia i wielu kolejnych wspólnych lat. Uroczystość była okazją do spotkania i porozmawiania zarówno  na temat gminy, jak i prywatnych spraw długoletnich małżonków.

źródło Urząd Gminy w Bobrownikach

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MistykMistyk

0 0

Nie to co teraz, miłość zastąpił dotyk.. 16:01, 26.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA