Zamknij
REKLAMA

Co się stało z Joanną Zawadzką z Kikoła? Rodzina prosi o pomoc!

00:25, 16.07.2019 | M.J.
Skomentuj Joanna Zawadzka wyszła z domu 17 lutego 1997 roku i do tej pory nie wróciła. Jeśli ktokolwiek wie coś na jej temat, rodzina bardzo prosi o pomoc. /fot. nadesłane
REKLAMA

Do naszej redakcji zgłosił się pan Paweł Zawadzki, który zwraca się z prośbą do osób, które mogą wiedzieć coś na temat zaginięcia jego siostry Joanny Zawadzkiej.

Przypominamy, że było to 17 lutego 1997 roku. Mieszkająca wówczas w Kikole Joanna Zawadzka wyszła z domu, zabierając ze sobą album ze zdjęciami swojej dziewięciomiesięcznej córki. Odwiedziła swoją koleżankę, mieszkającą w bloku obok. Po około dwudziestu minutach Joanna Zawadzka wyszła, mówiąc, że spieszy się do córki. Od tej pory ślad po niej zaginął...

Rodzina zaginionej na wszelkie sposoby próbuję dowiedzieć się, co mogło się stać. Rodzice, bracia, dorosła dziś córka - każdy zadaje sobie pytanie: Co stało się z Joanną?

Stąd wiadomość brata zaginionej, który zgłosił się do nas w czwartek, 11 lipca. Paweł Zawadzki pisze tak:

Zwracam się z olbrzymią prośbą do mieszkańców Kikoła, Lipna oraz do osób, które wiedzą coś na temat zaginięcia mojej siostry Joanny Zawadzkiej. W dniu wczorajszym na naszym osiedlu na Zboińskiego przeprowadzono wizję lokalną uprowadzenia Asi. Nasze serca biły i biją tak mocno, że nie da się tego opisać!!! Musicie wiedzieć, że sprawa Aśki to rana, której nigdy nie da się wyleczyć - jest ciągle w Nas. W rodzicach, którzy nie zdążyli sobie wyjaśnić różnych spraw, pożegnać się, i w których tęsknota jest codziennością. W córce, która została osierocona i nie pamięta głosu własnej matki i przyszło zmagać się jej z codziennym życiem bez jej cennych rad i wsparcia. W braciach, którzy zmagają się z bezsilnością i choć jesteśmy dorosłymi ludźmi nie mamy nawet punktu zaczepienia. W sercach i pamięci wszystkich znajomych.
 

Wiadomym jest, że Asia skrywała jakieś swoje tajemnice, ale nie może być tak, że z tego powodu ktoś wyrządził jej straszliwą krzywdę i pozbawił ją życia, a Nas skazał na wieczne cierpienie. W wyniku wszystkich śledztw prowadzonych do tej pory pozostało nam tylko kilka zdjęć, na których uwieczniona jest Asia i to też jest mega przykre. Jedno ze zdjęć jest w pokoju moich rodziców na honorowym miejscu (jest z nami podczas rodzinnych posiłków).


Szanowni, każdego dotyka utrata kogoś bliskiego i wiecie jaki jest wtedy ból i poczucie niesprawiedliwości!!! Większość z Was pożegnała się z utraconymi bliskimi, w końcówce życia lub podczas ostatniej drogi do miejsca spoczynku. Mojej rodziny, póki co, los nie obdarzył taką możliwością i stąd ten apel! Proszę, pomóżcie nam wyjaśnić sprawę zaginięcia Asi! Czekamy na jakąkolwiek informację, plotkę czy nawet domysły. Wiem, że są ludzie, którzy boją się wyjawić pewne fakty lub myślą, że są one nieznaczące, ale można przecież wysłać anonim lub przez kogoś nieznajomego przekazać informację, można założyć email do tego celu lub konto na facebooku. Można kontaktować się bezpośrednio ze mną lub z Klaudią [córka zaginionej. przyp. red.] jak też z Policją w Bydgoszczy lub dowolnym komisariacie w Polsce (niekoniecznie z lipnowską policja). Bardzo chcemy również mieć możliwość pożegnania się z CÓRKĄ, MATKĄ, SIOSTRĄ , Waszą koleżanką i mieszkanką Kikoła. Sprawa Asi zasługuje na wyjaśnienie a sprawcy zasługują na karę.

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

Anoni.mAnoni.m

0 0

Ile lat
miała jak zgineła 22:04, 19.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

0 0

Pewnie z jakie 20 10:10, 24.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EhhEhh

3 0

Może w końcu zostanie przerwana ta zmowa milczenia. Mam nadzieję, bo śledzę sprawę od dawna. 18:19, 29.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hmhm

2 0

Śliczna dziewczyna ; dla handlarzy towarem to łakomy kąsek . Oby żyła i wróciła do rodziny. 15:25, 30.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

YocoYoco

0 0

a co na to jasnowidz Jackowski? 13:46, 31.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA