Zamknij
REKLAMA

Nowy sprzęt trafi do lipnowskiego szpitala

09:58, 19.06.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Marcin Jaworski

Koordynator Oddziału Wewnętrznego lipnowskiego szpitala p. Beata Pawul – Skowronek zwróciła się z pisemną prośbą o rozważenie możliwości zakupu dodatkowego sprzętu na potrzeby kierowanego przez nią oddziału.

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu w Lipnie radni po uwzględnieniu autopoprawek przygotowanych przez Zarząd Powiatu w Lipnie jednogłośnie wyrazili zgodę na zwiększenie o 81.200,00 zł kwoty przeznaczonej na zakupy w szpitalu. 

Tym samym Oddział Wewnętrzny wzbogaci się o Holter EKG wraz z oprogramowaniem, Holter do pomiaru ciśnienia, cztery Kardiomonitory, defibrylator life pak 20e, a  Dział Fizjoterapii o wanny do kąpieli wirowej. 

- Jestem bardzo szczęśliwy, że radni wyrazili zgodę na zwiększenie wydatków związanych z inwestycjami w naszym szpitalu. Obecny na stanie oddziału sprzęt jest już w znacznym stopniu zużyty, co niemożliwa wykonywanie dokładnej diagnostyki i leczenia, dlatego też zakup tego sprzętu jest niezbędny. Zakupione urządzenia podniosą jeszcze bardziej jakość świadczonych przez szpital usług medycznych, a przede wszystkim służyć będą naszym mieszkańcom i pacjentom z poza Powiatu - powiedział starosta lipnowski Krzysztof Baranowski.

źródło Starostwo Powiatowe w Lipnie

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

nicknick

3 3

pfff Cztery kardiomonitory są na neurologi i się kurzą tylko 17:04, 19.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone