Zamknij
REKLAMA

DIAGmed Plus - poradnie, diagnostyka, chirurgia jednego dnia

10:53, 15.11.2018 | artykuł sponsorowany

Zakład Medyczny DIAGmed Plus to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej oferujący usługi w zakresie diagnostyki obrazowej, w tym rezonans magnetyczny i tomograf komputerowy, chirurgii jednego dnia, a także ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Placówka mieści się przy ul. Okrzei 66 we Włocławku. Usługi medyczne świadczone są zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i komercyjnie.

DIAGmed Plus mieści się w nowoczesnym budynku przy ul Okrzei 66 o powierzchni użytkowej ok. 2 tys. m2, który został wybudowany w 2008 roku i został przystosowany do świadczenia tego typu usług medycznych. W placówce można skorzystać z poradni specjalistycznych, w których przyjmują lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach medycyny, a także można przeprowadzić badania diagnostyczne, w tym: rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, RTG, gastroskopię, kolonoskopię, USG. Zakład posiada także pracownię medycyny nuklearnej.

DIAGmed Plus dysponuje także salą operacyjną i oddziałem łóżkowym. Są one wykorzystywane przy wykonywaniu zabiegów chirurgii jednego dnia w zakresie: chirurgii ogólnej, urologii, laryngologii, ortopedii oraz okulistyki - operacje usunięcia zaćmy.

- Staramy się, aby nasza misja była odbierana w taki sposób, że to my jesteśmy dla Pacjenta – mówi Krzysztof Giziński, prezes DIAGmed Plus.

Bliżej DIAGmed Plus, jego ofertę oraz sposób działania można poznać, oglądając poniższy film:

Więcej o ofercie Zakładu Medycznego DIAGmed Plus na stronie: www.diagmed.net.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone