Zamknij
REKLAMA

Cały czas trwają poszukiwania Pawła Politowskiego [zdjęcia]

13:14, 10.10.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Lipnie

Cały czas trwają poszukiwania zaginionego Pawła Politowskiego. 39-latek ostatni kontakt z rodziną nawiązał w piątek (05.10.2018).

Od soboty 39-letniego Pawła Politowskiego poszukuje kilka jednostek policji i straży pożarnej. Poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Lipnie ale policjanci z innych jednostek cały czas wspierają miejscowych funkcjonariuszy pod względem osobowym i sprzętowym. Policjanci z Tucholi i Radziejowa przybyli z policyjnymi dronami aby przeszukać część terenu z powietrza. Wsparcia udziela Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy i policjanci z poznańskiej jednostki. Włocławscy funkcjonariusze prowadzą poszukiwania na podległym sobie terenie.

Wczoraj (09.10.2018) w przeszukiwaniu lasów w okolicach Bobrownik pomagało lipnowskim policjantom kilkudziesięciu toruńskich funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji KWP w Bydgoszczy. Także policjanci z podległych lipnowskiej komendzie posterunków biorą udział w poszukiwaniach. W wysiłkach nie ustaje również czworonożna „Mini”.

Nieocenioną pomoc niosą jak zwykle strażacy z ochotniczych straży pożarnych z Bobrownik i Rachcina. Do poszukiwań z wykorzystaniem łodzi włączyła się również Straż Leśna z Bobrownik.

Zaginiony to Paweł Politowski, lat 39, mieszkaniec Bobrownickiego Pola. Ostatnio ubrany był w brązową kurtkę zamszową, spodnie dżinsowe, buty sportowe czerwone. Przemieszczał się zielonym oplem vectrą na włocławskich tablicach.

Istotne informacje w sprawie zaginionego można zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Autor: podkom. Małgorzata Małkinska

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone