Zamknij
REKLAMA

Policja prezentuje mienie z kradzieży, które czeka na odbiór [zdjęcia]

16:31, 14.05.2018 | M.J
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Lipnie

Policjanci z Posterunku Policji w Skępem zatrzymali 19-latka, który w okresie ostatnich 3 lat dał się we znaki mieszkańcom Łąkiego i okolicznych miejscowości. Mężczyzna usłyszał już kilkanaście zarzutów. Część pokrzywdzonych otrzymała już z powrotem swoją własność. Poniżej prezentujemy odzyskane mienie, które jeszcze czeka na odbiór.

Złodziej dał się we znaki mieszkańcom Łąkiego i okolic gdy przez ostatnie lata grasował, dokonując szeregu włamań i kradzieży. 19-letni mieszkaniec gm. Skępe został zatrzymany w styczniu br. Do tej pory usłyszał już kilkanaście zarzutów.

Mężczyzna kradł różnego rodzaju przedmioty gospodarstwa domowego, urządzenia elektryczne, wyposażenie wnętrz i sprzęt AGD i RTV.
Przyznał się do kilkunastu kradzieży z włamaniem. W miejscu zamieszkania zatrzymanego policjanci znaleźli także inne mienie pochodzące z czynów zabronionych, które sukcesywnie wraca do właścicieli.

Do tej pory na odbiór czekają m.in. kosiarki, wiertarki, szlifierki czy ponton. Jeśli ktoś rozpoznaje swoją własność na poniższych zdjęciach lub nie jest pewny czy przedmiot należy do niego policjanci ze Skępego pomogą wyjaśnić wątpliwości. W celu weryfikacji i odbioru własności należy zgłaszać się do Posterunku Policji w Skępem.

Autor: mł. asp. Małgorzata Małkinska

(M.J)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

wiesiuwiesiu

0 0

ponton zawinął chłopak może chciał popływać na okolicznych jeziorach pogoda sprzyja... 17:20, 14.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jpjp

0 4

*%#)!& donosicieli na kapuściów kara czeka PDW 13:18, 15.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kkkkkk

0 0

Jp gangusie ty tez podobno kradles zuzyte tampony kij ci w ryj patusie 15:08, 15.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

0 0

A nawozy też znalezli co w Narutowie układł . 11:48, 18.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone