Zamknij

Nasza siatkarki pewnie pokonały rywalki [zdjęcia]

14:29, 12.12.2019 M.J. Aktualizacja: 14:39, 12.12.2019
Skomentuj Siatkarki SPS Skępe pewnie pokonały swoje rywalki 3:1. /Fot. Marcin Jaworski Siatkarki SPS Skępe pewnie pokonały swoje rywalki 3:1. /Fot. Marcin Jaworski

W meczu kujawsko-pomorskiej III ligi siatkówki kobiet drużyna SPS Skępe podejmowała u siebie MUKS Spartakus Lniano.

Podopieczne trenera Michała Rowickiego wygrały 3:1. W pierwszym secie wygrały pewnie 25:15, w drugim wypracowały sobie dużą przewagę, ale rywalki zdołały dogonić nasze siatkarki i wygrać 25:27. Jednak dwa kolejne sety należały już do zawodniczek ze Skępego, które wygrały kolejno 25:13 i 25:19.

Po tym spotkaniu nasza drużyna zajmuje trzecie miejsce z sześcioma punktami na koncie. Siatkarki SPS Skępe wygrały dwa mecze i jeden przegrały. Na swoim koncie mają sześć wygranych setów i cztery przegrane. W tabeli prowadzi AZS UMK Toruń, a drugie jest MUKS Tie Break Solec Kujawski. Z tym drugim zespołem zagramy w następnej kolejce, 21 grudnia.