Zamknij

Skompensis Skępe przegrało u siebie z Grotem Kowalki [zdjęcia]

17:47, 15.09.2019 M.J. Aktualizacja: 17:55, 15.09.2019
Skomentuj Drużyna Skompensis (siwe koszulki) przegrała u siebie z Grotem Kowalki. /fot. Marcin Jaworski Drużyna Skompensis (siwe koszulki) przegrała u siebie z Grotem Kowalki. /fot. Marcin Jaworski

Porządną lekcję futbolu otrzymali zawodnicy drużyny UKS Skompensis Skępe, którzy na własnym terenie podejmowali drużynę Grot Kowalki. Był to mecz włocławskiej A-klasy sezonu 2019/2020.

Goście do przerwy wygrywali 0:3. W drugiej połowie zdobyli trzy kolejne bramki. Dla Grota gole zdobyli: Krystian Pawłowski (dwie), Kamil Lewandowski, Kamil Klatt, Andrzej Rutkowski, Bartłomiej Żulewski. Honorowe trafinie dla drużyny ze Skępego zanotował Marcin Nadrowski.

W innych spotkaniach piątej kolejki A-klasy Victoria Smólnik pokonała Tłuchovię Tłuchowo 2:0. Była to pierwsza strata punktów drużyny z Tłuchowa. Wicher Wielgie wygrał 6:2 z UKS SMS Włocławek, a Skrwa Skrwilno pokonała 7:2 Łokietek II Brześć Kujawski. Mecz Wiślanin Bobrowniki-Kujawiak Kruszyn rozpoczął się po publikacji tego artykułu.