Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Praca w Holandii,Blacharz,lakiernik przygotowujący i inne dla fachowców!

Data dodania: 2020-08-26 14:00:40ID: 7455

668Pokaż numer[email protected]

? 668 707 292
Zainteresowani Panowie -
Prosimy o CV na Maila: [email protected]
Zatrudnimy od zaraz:
? monterów ścian osłonowych - aluminium ?
?Lokalizacja: Hooftddorp,Deventer
START: 07-09/14-09
?Stawka: ?475-525 netto/40-godzinny
?Wymagania:
- prawo jazdy i własny samochód
- angielski lub niemiecki na poziomie B1
- własne narzędzia
- 2-letnie doświadczenie w montażu ścian osłonowych
?Zadania:
montaż ram okiennych, zakładanie listew przyszybowych, uszczelnianie, montaż obróbek blacharskich oraz inne drobne prace
?Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (mieszkanie lub dom ze wspólną kuchnią, łazienką i salonem);
?Ubezpieczenie:?24,85/tydzień
? STOLARZ ?
?lokalizacja: Medemblik
?stawka: 550 ? netto/40 godz/tydz
Poszukiwani doświadczeni stolarze, stolarze meblowi, stolarze mający kontakt z drewnem tekowym do produkcji i montażu mebli na jachtach, wykończenia wnętrz, produkcji i montażu sufitów, podłóg i schodów.
?Wymagania: prawo jazdy i samochód, język angielski na poziomie B1/B2, 4 lata doświadczenia, własne narzędzia.
?Możliwość nadgodzin, po 6 miesiącach umowa na stałe plus dodatkowe bonusy, zakwaterowanie na koszt pracodawcy, ubezpieczenie 25?.
12 Panów na stanowisko:
??Operator wózka wysokiego składu??
?Lokalizacja: Barendrecht (ok Rotterdamu) ?Wynagrodzenie ?11,43 brutto / godz
?osoby z: prawem jazdy, angielskim na poziomie min. B2, powyżej 21 lat.
?praca w tygodniu i w weekendy na różnych zmianach
?praca w 30% jako operator wózka widłowego i 70% to inne prace, czyli produkcja i pakowanie w strefie buforowej.

Osoby wyłącznie z własnym zakwaterowaniem i własnym samochodem !!!!
?Dekarz - Krycie dachów dachówką ceramiczną?
?Stawka ? 575/40h netto,
?Lokalizacja: Kilka lokacji w Holandii
?Wymagania: 4 lata doświadczenia, język angielski lub niemiecki, własne auto i podstawowe narzędzia.
??Koszt zakwaterowania i ubezpieczenia pokrywa pracodawca.
?Mechanik aut ciężarowych ?
?stawka ?525/40h netto,
?Lokalizacja Frankfurt (Niemcy)
??Wymagania: 4 lata doświadczenia, język angielski lub niemiecki, własne auto i podstawowe narzędzia.
??W zakres obowiązków wchodzi: diagnostyka, naprawa, konserwacja, serwis, praca nad elektroniką w samochodzie.
??Koszt zakwaterowania i ubezpieczenia pokrywa pracodawca ?