Zamknij
REKLAMA

Nie tylko wyświetlacz! Oto wszystkie elementy, jakie wymagają zabezpieczenia w Twoim telefonie

00:00, 03.03.2021 | materiały partnera

Badania i różnego rodzaju statystyki pokazują jasno, że w ostatnich latach okres użytkowania nowoczesnych smartfonów drastycznie spada, a jednym z czynników powodujących błyskawiczną wymianę modelu jest wystąpienie popularnego uszkodzenia mechanicznego. Warto podkreślić, że przed takimi usterkami można się zabezpieczyć, a odpowiednie protektory warto nabyć zaraz po zakupie nowego urządzenia. Chcesz wiedzieć, co powinno znaleźć się na obowiązkowej liście akcesoriów dla każdego posiadacza telefonu komórkowego? Wbrew pozorom nie będzie to tylko szkło hartowane!

Szkło hartowane z powodzeniem zamontujesz na ekranie oraz na module aparatu głównego

Bez dwóch zdań. Najpopularniejszym protektorem wśród współczesnych posiadaczy smartfonów jest szkło hartowane. Montaż dodatkowej warstwy ochronnej na wyświetlaczu traktuje się dzisiaj niczym obowiązek. Przecież świadomość na temat uszkodzeń mechanicznych i skutków, jakie one za sobą niosą rośnie praktycznie z miesiąca na miesiąc, a coraz większe rozbudowanie asortymentu w sklepach z akcesoriami GSM, takich jak chociażby https://pancernik.eu/, zachęca do zakupienia odpowiedniej klasy zabezpieczenia. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że szkło lub folia może zostać naklejona również na szkiełko głównego aparatu fotograficznego. Większość najbardziej cenionych producentów poświęca ogrom czasu nad projektowaniem takiego modułu. Zdarza się, że obiektyw aparatu fotograficznego wystaje poza obrys obudowy i tym samym jest narażony na występowanie popularnych uszkodzeń mechanicznych. Zrobienie dobrego zdjęcia i nagranie wideo wysokiej jakości będzie wręcz niemożliwe, kiedy na szkle pojawi się zarysowanie lub – co gorsza – pęknięcie. Przed takim wypadkiem także możesz się zabezpieczyć!

Pokrowiec na obudowę smartfona jako absolutny must have zakupowy!

Pozostając przy tylnej części nowoczesnych smartfonów. Moduł aparatu fotograficznego nie stanowi jedynego zagrożenia wynikającego z ryzyka powstania uszkodzenia mechanicznego. Na szczególną uwagę zasługuje również zabezpieczenie całego korpusu urządzenia. Klapka chroniąca baterię w telefonach komórkowych klasy premium wykonywana jest ze szkła. Identycznego, jakie można spotkać na froncie smartfona. W tym przypadku szkło hartowane jednak nie zda egzaminu. Warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju pokrowce. W asortymencie e-sklepu Pancernik możesz znaleźć minimalistyczne etui, etui pancerne czy chociażby futerał zamykany typu wallet. Wybór okazuje się naprawdę ogromny, a pokrowiec dodatkowo sprawuje pieczę nad bezpieczeństwem rantów oraz części wyświetlacza. Dobrej klasy protektor wytrzyma upadek nawet z kilku metrów, kontakt z ostrymi przedmiotami oraz dziesiątki innych sytuacji, kiedy smartfon narażony będzie na występowanie uszkodzeń mechanicznych.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%