Zamknij
REKLAMA

Implanty w Warszawie – cennik i najważniejsze pytania

10:43, 09.04.2019 | artykuł sponsorowany

Jeżeli straciłeś ząb, np. w nieszczęśliwym wypadku, nie powinieneś załamywać rąk, ponieważ współczesna medycyna zna rozwiązania, dzięki którym Twój problem zostanie szybko wyeliminowany. Odpowiedzią na Twoje potrzeby są implanty w Warszawie, których cennik nie przeraża, a które pozwolą Ci ponownie cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem. Sprawdź ceny i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z implantami – zapraszamy!

Implanty w Warszawie – jak wygląda cennik?

Podstawowe pytanie, jakie pojawia się po utracie zęba brzmi: „ile kosztuje implant zęba?”. Jak się okazuje, cennik – nawet w warszawskich gabinetach – nie jest przerażający, tym bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że taki implant zęba jest rozwiązaniem stałym, na całe Twoje życie. Cennik kształtuje się oczywiście różnie, w zależności od warszawskiego gabinetu, który przeprowadza zabieg – zwykle jednak samo wstawienie zęba to koszt rzędu 3000-4000 złotych, co jak na rozwiązanie stałe, nie wydaje się być ceną wygórowaną. Do tego musisz doliczyć konsultację stomatologiczną, która kosztuje około 150-200 zł.

Jeżeli chcesz znaleźć najlepszy dla siebie gabinet i efektywnie porównać ceny, wpisz w Google hasło „implanty warszawa cennik” – w wynikach otrzymasz linki do cenników i będziesz mieć możliwość szybkiej weryfikacji ofert poszczególnych gabinetów.

Czym są implanty zębów?

Implanty zębów, wszczepiane w Warszawie, to sztuczne zastępstwo Twoich naturalnych zębów, które straciłeś z różnych powodów. Implant jest tytanową śrubką, wszczepianą w dziąsło, będąc jednocześnie podstawą dla porcelanowej korony, która zostanie dopasowana do koloru oraz kształtu Twoich zębów. Po wszczepieniu implantu, możesz mieć pewność tego, że będzie on wyglądał bardzo estetycznie, a do tego okaże się w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia – tytanowa śrubka jest bowiem biokompatybilna z ludzkim organizmem i nie wywołuje jakichkolwiek niepożądanych reakcji.

Jak wygląda wstawienie zęba?

Wiele osób obawia się wizyt w gabinetach stomatologicznych, jednak w tym przypadku nie ma jakichkolwiek podstaw do strachu czy niepokoju. Wynika to z faktu, że proces wstawiania zęba nie jest skomplikowany i przede wszystkim – jest bezbolesny. Zabieg trwa zaledwie pół godziny, a dzięki zastosowaniu znieczulenia, nie musisz obawiać się bólu czy dyskomfortu.

Oczywiście przed zabiegiem odbywa się konsultacja implantologiczna, a także przeprowadzane są badania – na ich podstawie specjalista może stworzyć plan wszczepiania implantów, a pacjent poznaje pełen cennik usług, jakie świadczy warszawski gabinet. Po przeprowadzeniu zabiegu i wstawieniu korony tymczasowej, niezbędne jest odczekanie okresu 3-6 miesięcy, po którym to wstawiona zostanie korona porcelanowa.

Czy implanty trzeba specjalnie pielęgnować?

Implanty nie wymagają stosowania specjalistycznych past czy płynów – wystarczy dbać o nie tak, jak o zwykłe zęby, dzięki czemu zachowają swoją estetykę na przestrzeni wielu lat. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że po tym, jak implanty zębów zostaną wszczepione, przez okres około tygodnia nie należy palić papierosów i pić alkoholu. Warto też na jakiś czas zrezygnować ze wzmożonego wysiłku fizycznego.

Jak długo implant zęba zachowuje swoją trwałość?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej – przez całe Twoje życie! Dlatego też implanty w Warszawie cieszą się tak dużą popularnością, a ich cennik nie przeraża. Są to rozwiązania niezwykle trwałe, bezpieczne i zachowujące swoją wysoką estetykę na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Czy warto wszczepić implanty zębów w Warszawie?

Jak najbardziej! Jest to nowoczesna metoda, która pozwoli Ci wyeliminować wszelkie braki w uzębieniu i cieszyć się zdrowym, pięknym uśmiechem. Poznaj więc cennik, porównaj ofertę gabinetów i zapisz się na zabieg!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone