Zamknij
REKLAMA

Współczesny salon fryzjerski - elegancki i funkcjonalny

12:02, 28.06.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Nowocześnie urządzony salon fryzjerski zachęca klientów do częstych odwiedzin, a jego wystój zazwyczaj świadczy o profesjonalnej obsłudze przy użyciu dobrych kosmetyków i znakomitego sprzętu. Dzisiejsze salony fryzjerskie bywają połączeniem komfortowego spa z wnętrzem eleganckiego salonu i kawiarnią. Zgodnie z najnowszymi trendami wystrój współczesnego salonu tworzy nowoczesny i luksusowy wizerunek, który sprawia, że wchodząc do takiego wnętrza już w pewnym sensie czujemy się odmienieni.

Pełen profesjonalizm i zaufanie

Profesjonalnie wyposażony salon przyciąga uwagę i zainteresowanie klientów. Natomiast fachowo przeprowadzone usługi i sympatyczna obsługa dopełniają całości, dzięki czemu klienci chętnie powracają do pięknego miejsca, w którym mogą odpocząć, poczuć się swobodnie i odmienić swój wygląd. Dobry fryzjer pełni jednocześnie rolę doradcy, a nawet staje się powiernikiem klienta, dzięki czemu zdobywa jego zaufanie. Natomiast zaufanie buduje lojalność, która przekłada się na kolejne wizyty. Zaufanie rośnie, jeśli klient po każdej wizycie wychodzi zadowolony i odmieniony.

Inspirujące otoczenie i wysoka jakość obsługi

Elegancki wystrój i inspirująca stylistyka wnętrza ma przełożenie na samopoczucie klientów, którzy poza standardową obsługą oczekuje zabiegów na najwyższym poziomie. Oczywiście najważniejsze są prawidłowo i profesjonalnie przeprowadzone zabiegi, strzyżenie idealnie dopasowane do danej osoby, perfekcyjna koloryzacja czy zabiegi pielęgnacyjne, które zwiększają objętość włosów nadając im piękny, zdrowy wygląd. Aby to osiągnąć należy zadbać o właściwe wyposażenie salonu fryzjerskiego oraz odpowiedni dobór personelu.

Odpowiednie wyposażenie i nienaganny wystrój

Nowoczesne salony fryzjerskie to swobodnie kreowana przestrzeń w zależności od gustu i wizji właścicieli. Niektóre z obecnych salonów piękności tworzą jedną, harmonijną przestrzeń podzieloną na strefy przeznaczone do poszczególnych czynności czy zabiegów. Salon fryzjerski dzieli się na umywalnię, wygodny fotel, na którym odbywa się strzyżenie i stylizacja, a także część, w której odbywają się zabiegi koloryzacji czy pielęgnacji włosów.

Współczesne umywalnie są niezwykle wygodne, niemal komfortowe, podobnie jak nowe formuły preparatów kosmetycznych oraz szeroka gama zabiegów upiększających, do których oprócz strzyżenia i koloryzacji zalicza się zagęszczanie włosów i intensywne zabiegi pielęgnacyjne. Obecnie fotel fryzjerski jest ergonomiczny i dzięki temu niebywale wygodny, a także dość często jest wyposażony w podnóżek. Dzięki takim rozwiązaniom klient czuje się komfortowo i bez trudu zniesie kolejne etapy stylizacji.

Profesjonalny sprzęt w salonie fryzjerskim

Podstawą dobrego strzyżenia na równi z umiejętnościami mistrza sztuki fryzjerskiej są dobre nożyczki. Ponadto bardzo ważnym narzędziem pracy fryzjera jest lekka, ergonomiczna suszarka o różnych funkcjach. Niezbędne są także grzebienie do rozczesywania, szczotki do modelowania oraz stylizacji włosów, a także prostownce, degażówki, sauny oraz maszynki do włosów. Kreatywni fryzjerzy używają także infrazonów i lokówek do tworzenia wyszukanych i oryginalnych fryzur.
 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone