Zamknij
REKLAMA

Lustra akrylowe – modny dodatek w twoim salonie

09:15, 06.06.2018 | Materiały partnera
Skomentuj
Fot. Materiały partnera

Niezależnie czy właśnie się przeprowadziłeś, czy mieszkasz w danym miejscu od wielu lat – potrzebujesz stylowych dodatków. Jednym z nich są lustra akrylowe, które są nie tylko szykowne, ale i praktyczne.

Jaki dodatek w domu?

Nie każde mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o dodatkach. Chociażby styl industrialny czy minimalistyczne określane są mianem „surowych stylów”, w których chodzi przede wszystkim o jak najmniejszą liczbę niepotrzebnych przedmiotów. Jeżeli jednak chcemy, by nasze mieszkanie było urządzone w ciepłym, rodzinnym stylu, musimy zadbać o te „niepotrzebne przedmioty”, czyli dodatki. W domu możemy wykorzystać bardzo wiele z nich, np. figurki, pamiątki z wakacji, kwiaty, rodzinne zdjęcia czy lustra akrylowe. Omówmy pokrótce każdy z nich pod kątem estetycznym oraz praktycznym.

Dodatki duże i małe

Zanim jednak przejdziemy do tych małych dodatków, skupmy się na trochę większych odpowiednikach. Czego nie może zabraknąć w każdym salonie? Telewizora, stolika kawowego/ławy oraz sofy. To podstawowe wyposażenie tego pomieszczenia. Jednak możemy również dostawić kilka przedmiotów, które dla niektórych są tak samo podstawowe, jak wyżej wymienione, jednak dla innych mogą stanowić dodatek. Mówimy tutaj o takich rzeczach, jak chociażby lampy stojące czy fotele. One również mogą pełnić funkcję estetyczną będąc jednocześnie bardzo praktycznymi meblami. Skupiając się jednak w temacie małych dodatków. Do najpopularniejszych bez wątpienia należą kwiaty doniczkowe. Niekiedy sformułowanie „mały” nijak się ma do tego dodatku, bowiem niektóre kwiaty potrafią urosnąć na wysokość dwóch i więcej metrów. Ten wyjątek nie zmienia faktu, że kwiaty doniczkowe cieszą się uznaniem w wielu domach. Znacząco „ożywiają” one każde pomieszczenie, w którym się znajdują. Jednak nie tylko one sprawiają, że w domu „się dzieje”. Ten efekt uzyskamy, gdy na naszych ścianach i półkach umieścimy rodzinne zdjęcia. To patent wykorzystywany w wielu domach. Zwłaszcza, że nie musimy kupować klasycznych, prostych ramek. Obecnie bez trudu, zwłaszcza w internecie, znajdziemy duże ramki, w których można umieścić kilka do kilkunastu zdjęć. W naszych mieszkaniach, choć nie zawsze w salonie, znajdują się pamiątki z wakacji. Kto z nas nigdy nie przywiózł żadnego drobiazgu z wakacji, niech pierwszy napisze komentarz. Szczególną estymą traktujemy magnesy, które zdobią niejedną polską lodówkę.

Powiew świeżości – lustra akrylowe

Jest jeszcze jeden dodatek, który całkiem zgrabnie wpasuje się w nasze mieszkanie. Nie jest on może tak popularny, jak te powyżej, jednak z każdym rokiem zyskuje nowych fanów. Są to oczywiście lustra akrylowe. Czym się różnią one od zwykłych luster? Przede wszystkim materiałem, z jakiego zostały wykonane. Lustra akrylowe to bezpieczeństwo, bowiem są one zrobione ze szkła akrylowego, potocznie nazywanego pleksiglas. Lustra z tego materiału są absolutnie nietłukące, dzięki czemu możemy je spokojnie postawić nawet w pokoju dziecka. Oprócz tego są również eleganckie, jak i praktyczne. Lustra akrylowe, podobnie jak zwykłe, również rozświetlają i optycznie powiększają pomieszczenie.

(Materiały partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone