Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:20, 29.06.2022
Najpopularniejszym trendem kosmetycznym jest dziś przedłużanie rzęs. Ten trend istnieje już od jakiegoś czasu, ale w ciągu ostatnich kilku lat ludzie używali coraz więcej sztucznych rzęs.
00:00, 26.06.2022
Domy bez okapu dachowego są dzisiaj coraz popularniejsze. Zobacz, czym dokładnie jest okap dachowy, jakie spełnia funkcje i jakie ma zalety i wady!
14:41, 24.06.2022
Różnice w wymaganiach różnych gatunków papug są olbrzymie i choć można kupić karmu uniwersalne, to w praktyce warto poszukać w sklepie takich, które będą lepiej dopasowane. Co to oznacza? Z jednej strony – dopasowanie do gatunku lub grupy gatunków, a z drugiej – poszukiwania karmy lepszego producenta.
14:19, 24.06.2022
W dobie ubranek dziecięcych, które w większości pochodzą z sieciówek, trudno jest znaleźć takie, w których maluchy będą się wyróżniać. Wszędzie praktycznie królują takie same fasony i wzory, zazwyczaj stanowiące odzwierciedlenie bajek aktualnie popularnych wśród dzieci. Jeśli więc rodzicom zależy na znalezieniu ciuszków, które oddadzą charakter ich pociechy, warto przyjrzeć się odzieży z własnym nadrukiem. Jakie są najmodniejsze trendy w modzie dla najmłodszych z koszulkami z nadrukiem?
12:35, 24.06.2022
Skóra z czasem traci swoje właściwości. Substancji odżywczych jest w jej warstwach coraz mniej, zmienia się również poziom nawilżenia i jędrności. W pewnym momencie przestają działać kremy oraz codzienna, zewnętrzna pielęgnacja. Wówczas skóra potrzebuje wewnętrznej ingerencji z wykorzystaniem najnowszych technologii medycyny estetycznej. Właśnie dlatego wiele kobiet szuka rozwiązań, które pomogą im utrzymać odpowiedni stan cery i cieszyć się młodym i promiennym wyglądem przez długi czas. Jedną z propozycji są wypełniacze tkankowe, które działają szybko i skutecznie.
18:31, 22.06.2022
Postęp w zakresie technologii wykorzystywanych w branży dekarskiej pomógł odzyskać lekkim pokryciom blaszanym należne im miejsce. Nowoczesna blachodachówka jest dziś uważana nie tylko za ekonomiczne pokrycie dachowe, ale także estetyczne, nowoczesne i trwałe. Jednak nie każda blachodachówka jest sobie równa i dlatego inwestor powinien przy wyborze kierować się nie tylko wzorem czy kolorem, ale również tym, czy produkt posiada gwarancję, czego ona dotyczy i na ile lat producent przewiduje jego prawidłowe działanie na dachu.
14:59, 15.06.2022
Rosnące ceny, wzrastające raty kredytu, inflacja, spowodowały, że moich pieniędzy starcza mi na coraz mniej – zauważa Paulina Grabara-Król, kredytobiorca frankowy, przedsiębiorca, która dzięki współpracy z Replan.pl ma szansę poprawić swoją sytuację finansową.
12:49, 15.06.2022
Poznaliśmy decyzję kapituły Nagrody Literacka Podróż Hestii, która stawia sobie za cel wskazywanie książek, które mogą trafić do nowego kanonu literatury dziecięco-młodzieżowej. Już po raz drugi jury wybrało pięć książek nominowanych do Nagrody. Tym sposobem, na półce „Rekomendowane przez LPH” znajduje się już dziesięć tytułów.
12:41, 13.06.2022
Unijny program Horyzont Europa to ponad 95 mld EUR, dystrybuowane m.in. poprzez wspólnoty EIT – Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Współpracę z EIT prowadzi także Łukasiewicz, do którego należy 26 instytutów. „Realizujemy projekty naukowe wspólnie z przedsiębiorcami” – mówi Piotr Dardziński, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz.
12:10, 08.06.2022
Medycyna estetyczna oraz zabiegi odmładzające i upiększające wciąż zyskują na popularności. Klienci chętnie korzystają z dobrodziejstwa technologii kosmetycznych, które poprawiają wygląd oraz wzmacniają pewność siebie. Trend wzrasta nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie.
14:02, 07.06.2022
Santander Bank Polska po raz drugi zdobył I miejsce w kategorii "Złoty Bank - najlepsza wielokanałowa jakość obsługi" w rankingu "Złoty Bankier 2022" , organizowanym przez Bankier.pl i "Pulsu Biznesu" przy wsparciu Minds&Roses i Obserwatorium.biz. To już 5. podium banku za najlepszą wielokanałową jakość obsługi.
08:27, 03.06.2022
W ciągu najbliższych lat ponad połowa firm w Polsce będzie miała w swoich flotach samochody ze zelektryfikowanymi napędami – wynika z najnowszego raportu „Barometr Flotowy”, opublikowanego przez Arval Mobility Observatory. Zgodnie z tym opracowaniem obecnie to już nie pandemia, ale dostępność nowych samochodów, skutki wojny w Ukrainie i zawirowania makroekonomiczne najmocniej wpływają na decyzje menedżerów flot.
00:00, 03.06.2022
Sprawy frankowe cieszą się ogromną popularnością i nie są to mrzonki, bowiem w I kwartale roku 2022 do sądów wpłynęło ponad 16 tysięcy spraw z powództwa frankowiczów. Nie budzi zatem wątpliwości fakt, iż najbardziej skutecznym sposobem na zakończenie swojej niezdrowej relacji z kredytem frankowym jest pozew, który można złożyć w trybie grupowym oraz indywidualnym. Dziś rzadko mówi się o pozwach grupowych, z uwagi na rekordową ilość wygranych spraw w postępowaniach niezespołowych, ale również linia orzecznictwa sprawia, iż pozew zbiorowy nie do końca może być opłacalny dla frankowiczów.
13:31, 30.05.2022
Nie tylko dobre studia gwarantują pracę w przyszłości. Na polskim rynku brakuje fachowców. Elektryków, gazowników, hydraulików. Każdy, kto choć raz szukał dobrego fachowca wie, że nie jest to proste. Kursy dla dorosłych to świetny sposób na przebranżowienie w każdym wieku. Poza tym to również możliwość poszerzenia kompetencji i droga do negocjacji pensji. Jakie kierunki są obecnie popularne?
10:48, 30.05.2022
Franczyza to firma, której franczyzodawca przyznał prawo do używania znaku towarowego, marki lub modelu biznesowego.