Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 05.08.2022
Nieruchomości w Polsce nie należą do tanich, a często dom lub mieszkanie stanowi najważniejszy majątek rodziny. Chronić go można na kilka sposobów - wstawiając drzwi antywłamaniowe, instalując monitoring oraz nowoczesne systemy alarmowe. Nigdy jednak nie uzyska się gwarancji, że złodzieje nie dostaną się do domu, a przecież nie tylko oni są realnym zagrożeniem. Powódź, pożar, huragan, czy pęknięta rura, również mogą narazić właścicieli nieruchomości na ogromne straty. Dlatego warto wykupić ubezpieczenie, które pokryje wydatki związane ze zniszczeniem lub utratą majątku. Na jaką polisę się zdecydować? Jak dokonać wyboru?
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
10:42, 26.07.2022
Doradca kredytowy to usługa cyfrowa, która zapewnia obywatelom doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych i finansów osobistych.
09:01, 26.07.2022
Presoterapia to zabieg kosmetyczny na ciało i twarz, który wykorzystuje wodę pod ciśnieniem do leczenia skóry. Mezoterapia polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości roztworu w warstwę skórną skóry w celu pobudzenia produkcji kolagenu i poprawy elastyczności skóry.
07:54, 26.07.2022
Branża pogrzebowa to rynek o wartości 30 miliardów dolarów w samych Stanach Zjednoczonych. Jednak nie zawsze jest łatwo znaleźć dom pogrzebowy, w którym czujesz się komfortowo.
00:00, 26.07.2022
Już od kilku sezonów najpopularniejszym rodzajem obuwia damskiego są mokasyny. Zdominowały ulice lata temu i wciąż są kochane przez miliony kobiet. Szczególnie w okresie wiosenno-letnim możemy zaobserwować stylizacje z tymi właśnie butami. Do czego można założyć mokasyny damskie? Dlaczego buty te są tak bardzo popularne? Chętnie odpowiemy na te pytania! 
00:00, 24.07.2022
Czasy, gdy nie liczyła się jakość treści na stronie internetowej, ale poupychane bez sensu słowa kluczowe, już dawno minęły. To dobrze i dla autorów treści (zmaganie się z bełkotem), i dla właścicieli witryn (pogoń za słowami kluczowymi), i dla odbiorców (horror z szukaniem wartościowych treści). Warto wyjaśnić, dlaczego dziś treść jest bardzo ważna.
00:00, 24.07.2022
Aktualnie, wiele usług odbywa się już na zasadach outsourcingu. Odzwierciedla się to przy większości działań, a sporo przedsiębiorstw korzysta dzisiaj z obsługi informatycznej świadczonej przez zewnętrzną firmę. Nie powinno to jednak dziwić, gdyż mamy tutaj do czynienia z o wiele lepszą opcją, niżeli znane wszystkim i popularne zatrudnianie specjalistów na cały etat.
00:00, 16.07.2022
Kredyt we frankach okazał się zmorą ogromnej rzeszy Polaków, która zachęcona atrakcyjną wizja kredytu o najbardziej stabilnym na świecie kursie. Tak właśnie przemawiali do frankowiczów pracownicy banku. Dziś jednak większość z tych kredytobiorców pozbyła się złudzeń, jakoby kredyt ten miał mieć cokolwiek wspólnego z bezpieczną przystanią, a przy inflacji najwyższej od 25 lat w Polsce zdaje się być kulą u nogi, z którą nie sposób się poruszać. 
00:00, 15.07.2022
Lipiec i pierwsza połowa sierpnia okres, który cieszy się największą popularnością jeśli chodzi o wyjazdy. Jest wtedy długo jasno a wieczory są ciepłe. Do nowego roku szkolnego jest jeszcze daleko i można w końcu odpocząć. Jak wakacje wpływają na rynek samochodów? Czy jest to odpowiedni czas na zmianę auta skoro większość Polaków myśli o wyczekiwanych wakacjach?
08:26, 13.07.2022
Zarówno krótko- jak i długookresowe akcje handlowe sprzyjają pozyskiwaniu nowych klientów, a także kontrahentów. Należą do nich programy lojalnościowe i motywacyjne. Na czym polega ich działanie i czym się od siebie różnią?
11:50, 12.07.2022
Ciało człowieka naturalnie wytwarza Q10, ale jego produkcja ma tendencję do zmniejszania się wraz z wiekiem. Na szczęście, możemy uzyskiwać ten związek chemiczny poprzez suplementy lub żywność. Warunki zdrowotne, takie jak choroby serca, zaburzenia mózgu, cukrzyca i rak, zostały powiązane z niskim poziomem ważnego składnika, jakim jest koenzym Q10. Tabletki, jak i suplement w płynie możemy przyjmować zamiennie, w zależności od preferencji.
10:48, 12.07.2022
Ściany stalowe to innowacyjny system bocznego cofania obciążeń, który jest w stanie skutecznie usztywnić budynek przed wiatrem i siłami trzęsień ziemi. System składa się z pionowych stalowych płyt wypełniających o wysokości jednego piętra i szerokości jednego przęsła połączonych z otaczającymi belkami i kolumnami. Płyty są instalowane w jednym lub kilku przęsłach na pełnej wysokości budynku, tworząc sztywną ścianę wspornikową. Ściany stalowe dobrze nadają się do nowych konstrukcji i oferują stosunkowo prosty sposób na sejsmiczną modernizację istniejących konstrukcji.
15:00, 11.07.2022
Niestety nie każdy z nas może sobie pozwolić na zakup nowego samochodu (prosto z salonu). Dla większości z nas są zbyt drogie, dlatego też większość osób decyduje się na zakup samochodu używanego. Niestety wiąże się to z większym ryzykiem - w końcu nie wiadomo, czego się spodziewać po samochodzie, który działa już od kilku lub kilkunastu lat, dlatego też przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik - gdzie kupić sprawdzony samochód używany?
11:07, 11.07.2022
Zmiana profilu działalności? Rozszerzenie jej o nowe punkty handlowe, usługowe, biurowe? A może relokacja spowodowana rozwojem i zatrudnianiem coraz większej liczby osób? Bez względu na to, z jakiego powodu planujesz przeprowadzkę firmy, musisz się liczyć z pewnymi wyzwaniami, a nawet trudnościami. Jest jednak szansa na to, żeby przenieść się szybko, bez przestojów w działaniach. Zobacz, jak to zrobić!