Zamknij

Pielęgniarka

Nr oferty: StPr/19/0699Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Podgórna 31, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Czynności pielęgniarskie w domu pacjenta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
    Zawód:
    • Pielęgniarka (wymagany staż - lata: 3)
      Uprawnienia:
      • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: kurs pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej lub opieki długoterminowej lub geriatrycznej/ opieki hospicyjnej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: F.U.H. MED-FER Wiesław Fereniec
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Podgórna 31, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Osińska
        Numer telefonu: 54-411-70-80
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        StPr/19/0795
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        StPr/19/0796

        StPr/19/0806
        data rozpoczęcia pracy od 15.05.2019

        StPr/19/0812

        StPr/19/0825

        StPr/19/0827

        StPr/19/0728

        StPr/19/0729

        StPr/19/0757

        StPr/19/0758