Zamknij
REKLAMA

Aż osiem zdarzeń drogowych w ciągu jednego weekendu [zdjęcia]

15:02, 10.09.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Lipnie

Do kilku niebezpiecznych zdarzeń doszło w ciągu tego weekendu na drogach powiatu lipnowskiego. Trzy z nich skończyły się poważnymi obrażeniami ciała. Niestety niektórzy kierujący zlekceważyli zakaz wsiadania za kierownicę po alkoholu!

Aż pięć kolizji i trzy wypadki odnotowali policjanci w ciągu minionego weekendu w powiecie lipnowskim.

Groźnie wyglądała kolizja, która miała miejsce w sobotę (08.09.2018) w Chlebowie. Kierujący BMW 19-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo BMW. Zderzenie pojazdów było tak silne, że oba zostały wyrzucone z drogi. Kierowcy byli trzeźwi i na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Z powodu nieustąpienia pierwszeństwa do kolizji doszło na ul. Kościuszki. Tu kierujący skodą 39-latek uderzył w prawidłowo jadącemu oplem mężczyznę. Obaj kierowcy byli trzeźwi i nie odnieśli poważnych obrażeń.

Mniej szczęścia miała mieszkanka Tłuchowa, która także w sobotę ( 08.09.2018) nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu seatem. W wyniku zderzenia pojazdów kierująca motorowerem 63-lata odniosła obrażenia ręki, które skutkują rozstrojem zdrowia powyżej 7 dni. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Do wypadku doszło tego dnia także na trasie Skępe – Kukowo. Tam kierujący renault mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Auto dachowało. W wypadku obrażenia odniosła pasażerka pojazdu. Policjanci od razu wyczuli alkohol od 23-latka. Jak się okazało, po zbadaniu mieszkańca gm. Skępe w szpitalu, do którego również trafił z obrażeniami, miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Autor: mł. asp. Małgorzata Małkinska

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone