Zamknij
REKLAMA

Zderzenie czterech pojazdów. Sprawca uciekł z miejsca wypadku [zdjęcia]

13:55, 11.04.2018 | KPP w Lipnie
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Lipnie

W piątek(06.04.18) około godziny 8:20 na ul. Wojska Polskiego w Lipnie doszło do wypadku drogowego. Sprawca tego zdarzenia próbował uciec. Po pościgu zatrzymali go policjanci. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Do wypadku drogowego doszło w piątek (06.04.18) około godziny 8:20 na ul. Wojska Polskiego w Lipnie. 35- letni mężczyzna kierujący volkswagenem najechał na tył audi, którego 36-letnia kierująca czekała na możliwość skrętu w lewo. Następnie uderzył w zaparkowanego forda. Siłą uderzenia pojazd audi został wypchnięty na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym oplem.

Patrol policji z Posterunku w Kikole najechał na to zdarzenie. W trakcie udzielania pomocy osobom przez funkcjonariuszy, sprawca tego wypadku zaczął uciekać z miejsca zdarzenia, po pościgu został on zatrzymany przez mundurowych.

35- latek był trzeźwy, natomiast nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto, pojazd którym się poruszał, nie posiadał polisy OC oraz ważnych badań technicznych. Mężczyzna i kobieta  kierująca audi zostali przewiezieni do szpitala.

Sprawca odpowie teraz za swoje czyny przed sądem.

źródło KPP w Lipnie

(KPP w Lipnie)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

prawy i sprawiedliwyprawy i sprawiedliwy

2 0

UFG wystawi wspaniały rachunek, a komornik zabierze ostatnią koszulę. 22:47, 11.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone